کد خبر: 82290 A

رئیس ستاد انتخابات استان همدان با قدردانی از مردم فهیم استان همدان برای حضور پرشور در انتخابات 24 خرداد، از مشارکت 13/70 درصدی مردم این استان در انتخابات خبر داد.

ایلنا-همدان: علیرضا قاسمی، رئیس ستاد انتخابات استان همدان، در جمع خبرنگاران گفت: انتخابات با امنیت و ارامش کامل در استان برگزار شد.

وی با اشاره به توطئه‌ها و تحریم‌های دشمنان نظام و انقلاب اضافه کرد: با وجود این تحریم‌ها، مردم سلحشور کشور و استان، حمماسه‌ای بزرگ و بی‌نظیر آفریدند.

وی با تاکید براینکه امیدواریم رئیس جمهور آینده به شایستگی رای اعتماد مردم را پاسخ بدهد، تصریح کرد: تمامی جهانیان دیدند که کشور ایران، یکی از بهترین کشورهای دموکراتیک جهان است.

رئیس ستاد انتخابات استان همدان در ادامه گفت: مشارکت ۷/۷۲ درصدی ملت ایران و مشارکت ۱۳/۷۰ درصدی مردم استان همدان در انتخابات ۲۴ خرداد، گواه بر این مطلب است که مردم کشور خود را دوست دارند و برای آرمان‌های این انقلاب حاضر به فداکردن جان خود هستند.

قاسمی فرزاد با تاکید براینکه قبل از انتخابات به مردم قول دادیم که بر مدار قانون حرکت کنیم، اضافه کرد: عدالت محوری و امانت داری را سرلوحه کار خود قرار داده و به عهد خود وفا کردیم.

وی با اشاره به اطلاع رسانی خوب رسانه‌های استان در حوزه انتخابات تصریح کرد: استان همدان در موضوع ارتباط الکترونیکی تمامی شعبات اخذ رای استان با وزارت کشور رتبه اول کشوری را کسب کرد و ۱۰۰ درصد شعبات ارتباط الکترونیکی داشتند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر