کد خبر: 41105 A

حسن اسلامیان با اشاره به اینکه مبدع برگزاری جشنواره زمستانی شرکت سیاحتی علیصدر بوده، اظهار داشت: نخستین جشنواره‌ای که در سال 85 برگزار شد توسط این شرکت انجام شده و پایه‌گذاری خوبی برای تداوم آن در راستای جلب و جذب توریست و گردشگر را پدید آورد.

ایلنا-همدان: به گفته مدیرعامل شرکت سیاحتی علیصدر همدان؛ معرفی ظرفیت‌های گردشگری همدان بالاخص در نیمه دوم سال از اهداف مهم برگزاری این جشنواره به شمار می‌رود.

اسلامیان با اشاره به آب و هوای سرد همدان افزود: بسیاری از مردم تصور می‌کنند در این شرایط آب و هوایی نمی‌توان برای دیدن این شهر تاریخی حضور یافت و باید تنها در فصل بهار و تابستان به همدان سفر کنند در صورتی که این تصور اشتباه است.

وی با بیان اینکه این جشنواره با هدف شکستن این طرز تفکر بنا نهاده شد، اظهار داشت: همدان دارای ظرفیت‌های گردشگری بسیاری است که در تمام فصول آن می‌توان از آن بهره برد.

اسلامیان افزود: بعضی از ظرفیت‌های گردشگری در نیمه دوم سال وجود دارد که از آن میان می‌توان به برخی از بازی‌های زمستانی مثل اسکی، یخ‌‎نوردی و...اشاره داشت.

وی در ادامه با اشاره به تأثیرات بسزای این جشنواره در تقویت گردشگری همدان، گفت: البته باید برای رسیدن به نقطه دلخواه برنامه‌ریزی بیشتر و بهتری داشت.

مدیرعامل شرکت سیاحتی علیصدر همدان با اشاره به اینکه انجام هر کار بزرگ نیازمند برداشتن یک گام اولیه است، برگزاری جشنواره زمستانی را در این راستا قلمداد کرد و ابراز داشت: معرفی جاذبه‌های گردشگری همدان به ویژه غار شگفت‌انگیز علیصدر باعث شده حضور گردشگران در همدان بیش از گذشته باشد.

ششمین جشنواره زمستانی همدان از 5 تا 10 بهمن ماه، با حضور 29 سفیر، کاردار و رایزن فرهنگی در پایتخت تاریخ و تمدن ایران‌زمین در حال برگزاری است.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر