کد خبر: 41078 A

فرماندار همدان گفت: هر دستگاهی که در زمینه معرفی داشته‌های خود قصور کند و یا دستگاه‌هایی که می‌توانستند بهتر ظاهر شوند و نشدند؛ باید پاسخگو باشند.

ایلنا-همدان: حسن قهرمانی‌مطلق در زمینه برگزاری ششمین جشنواره زمستانی همدان با بیان اینکه این جشنواره فرصتی مغتنم برای نشان دادن ظرفیت‌هایی است که در سطح استان وجود دارد، اظهار داشت: این جشنواره به ویژه با برنامه‌های متنوع و آیتم‌های مختلفی چون مسابقات ورزشی، ایجاد نمایشگاه و محل‌هایی که برای برگزاری مراسم‌های مختلف مورد توجه قرار گرفته، دارای اهمیت ویژه‌ای است.

وی با اشاره به حضور مجموعه سفرا و کارداران و سایر مدعوین این جشنواره؛ بر لزوم به نمایش گذاشتن داشته‌ها و ظرفیت‌های استان و شهر همدان براساس برنامه‌ریزی‌های انجام شده تأکید کرد.

فرماندار همدان ابراز امیدواری کرد: جشنواره؛ بستری برای شناساندن ویژگی‌های شهر و استان همدان و حضور گردشگران داخلی و خارجی شود.

وی خاطرنشان کرد: امیدواریم با حضور سفرا و میهمانان خارجی و با توافقنامه‌هایی که شکل می‌گیرد بتوانیم شاهد مبادله گردشگران سفرای کشورهایی که امروز میزبانشان هستیم باشیم و بتوانیم گردشگر نیز اعزام کنیم.

قهرمانی مطلق، با بیان اینکه در طول برگزاری جشنواره باید پیرامون مبادله فرهنگی، اقتصادی و تعامل فرهنگی با سفرها صحبت شود، گفت: تأکید ما در جلسات مختلف برای نمایشگاه که شکل کوچک شده توانمندی‌ها و داشته‌های هر شهر و استان است، به نمایش گذاشتن داشته‌های کشاورزی، گردشگری و... بود.

وی با بیان اینکه 12 استان زاگرس‌نشین در این نمایشگاه حضور دارند، تصریح کرد: با توجه به اینکه ما میزبان این جشنواره و نمایشگاه هستیم باید با توانمندی بیشتری در این زمینه ورود کنیم.

فرماندار همدان ادامه داد: اصناف در زمینه به نمایش گذاشتن و فروش سوغات همدان که ویژگی‌های خاص این شهر را بیان می‌کند و از طرفی نیز گردش اقتصادی دارد در نمایشگاه همکاری لازم را داشته‌اند.

وی در پایان سخنانش با بیان اینکه در پایان جشنواره و نمایشگاه دستگاه‌های مختلف رصد و ارزیابی می‌شوند، گفت: هر دستگاهی که در زمینه معرفی داشته‌های خود قصور کند و یا دستگاه‌هایی که می‌توانستند بهتر ظاهر شوند و نشدند باید پاسخگو باشند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر