کد خبر: 40938 A

امدادگران و نجاتگران هلال احمر استان در مسابقه قرائت و تفسیر جزسی ام قرآن كریم با هم رقابت كردند.

ایلنا- همدان: حسین اشرفی معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر، در راستای غنی سازی اوقات فراقت امدادگران و نجاتگران و گسترش و توسعه شمیم دل انگیز كلام وحی در پایگاه‌های امدادی، سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر كشور اقدام به برگزاری نخستین دوره مسابقات قرآنی مختص امدادگران و نجاتگران مستقر در پایگاه های امدادی و مناطق صعب العبور نموده است.

معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان همدان گفت: طی ماه گذشته و حسب دستور العمل ریاست سازمان امداد و نجات كشور، جلسات گروهی و انفرادی در زمینه های روخوانی، حفظ و تفسیر جزء سی ام در كلیه پایگاههای بین شهری، شهری، كوهستانی، دریایی برگزار شد كه مرحله اول این مسابقات در سطح شهرستانی برگزار شد كه در نهایت از هر شهرستان 3 نفر به مرحله استانی راه یافتند.

وی افزود: در مرحله استانی در هر رشته سه نفر به عنوان نفرات برتر در سطح استان انتخاب شدند كه ارزیابی و انتخاب این افراد توسط هئیت داوری منتخب واجد شرایط با هماهنگی دفتر نمایندگی ولی فقیه در هلال احمر استان انجام گرفت و نفرات اول تا سوم هر رشته از جوائز نفیس مادی و معنوی و سفرهای زیارتی و ارتقائ درجه برخوردار خواهند شد.

اشرفی افزود: عباس جلیولوند از نهاوند، علی بیگدلو از همدان و حمید مهرابی از كبودرآهنگ در رشته قرائت و محمد عرفانیان، فرشاد شعبانپور و حمید یادگاری از ملایر، اسدآباد و بهار نفرات برتر رشته تفسیر شدند.

معاون امداد و نجات هلال احمر خاطر نشان كرد عباس جلیولوند از نهاوند نفر اول رشته قرائت و محمد عرفانیان از ملایر به عنوان نفر اول رشته تفسیر نفراتی هستند كه به مرحله كشوری راه یافتند.

مرحله كشوری این مسابقات در اسفند ماه سال جاری در ساختمان صلح جمعیت هلال احمر مركز برگزار خواهد شد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر