کد خبر: 40934 A

به مناسبت دهه مباركه فجر 4 طرح عمرانی جمعیت هلال احمر استان همدان به بهره برداری خواهند رسید. حمید ره انجام مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان همدان گفت:در سی و چهرمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی جهار طرح عمرانی این جمعیت به بهره برداری خواهند رسید.

ایلنا-همدان: مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان همدان در گفتگو با روابط عمومی این جمعیت اظهار داشت: در دهه مبارك فجر چهار پروژه عمرانی این جمعیت شامل سه پایگاه امداد جاده ای و یك مركز اداری امدادی در زیرینایی بالغ بر 3 هزار متر مربع به بهره برداری خواهد رسید.

ساختمان اداری امدادی شهرستان بهار كه كار اجرایی آن در سال 88 آغاز شد، با زیربنای 1200 متر مربع در 4 طبقه افتتاح خواهد شد. این ساختمان دارای سایت اداری، كلاس های آموزشی: فضای كتابخانه، سالن اجتماعات، نمازخانه است كه با هزینه‌ای بالغ بر 9 میلیارد و 151 میلیون ریال احداث شده كه پاسخگوی نیاز این شهرستان به فضای آموزشی خواهد بود.

وی این مقام مسئول اضافه كرد: پایگاه امداد جاده‌ای شیرین سو با 600 متر مربع زیربنا و 3000 متر مربع عرصه در كیلومتر 46 محور كبودرآهنگ به قیدار، پایگاه زنگنه ملایر با 600 متر مربع زیربنا و 2000 متر مربع عرصه در كیلومتر 26 محور ملایر به اراك و همچنین پایگاه امداد جاده ای گل تپه با 600 متر مربع زیربنا و 7000 متر مربع عرصه در كیلومتر 56 محور گل تپه به بیجار دیگر پروژه‌هایی هستند كه با اعتباری بالغ بر 12 میلیارد ریال در سی و چهارمین سالگرد پیروزی انقلاب افتتاح خواهند شد.

وی یادآور شد: در این پایگاهها فضاهایی چون اتاق امدادگران، سالن اسكان برادران و خواهران، سرویسهای بهداشتی مجزا، آشپزخانه، موتورخانه، پاركینك، انبار و و اتاق احیا تعبیه شده است كه در مواقع ضروری نسبت به انجام عملیاتهای امدادی و اسكان اضطراری مورد استفاده قرار گیرند.

با افزوده شدن این سه پایگاه به تعداد پایگاههای امدادی ثابت این جمعیت به 9 پایگاه رسید كه پس از تكمیل شدن پایگاه صالح‌آباد این تعداد به 10 پایگاه خواهد رسید.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر