کد خبر: 39982 A

علی محمد آزاد، استاندار همدان، ظهر امروز (3 بهمن) در افتتاح باند فرودگاه همدان که با حضور رییس جمهور و وزیر راه و شهرسازی برگزار شد گفت: با تلاش دولت خدمتگزار تمامی فعالیت های عمرانی و فرهنگی و... طی دولت نهم و دهم به حداکثر خود رسیده و قابل قیاس با گذشته نیست.

ایلنا-همدان: استاندار همدان با اشاره به اینکه مردم صاحبان اصلی این انقلابند و وظیفه دولت خدمتگذاری به این مردم قدردان است، اظهار داشت: امروز پنج طرح عمرانی با حضور رییس جمهوری در همدان به بهره برداری رسید که چهار مورد از این طرح ها جزو طرح های مهر ماندگار استان در جهت دمت به مردم شریف این استان بوده است.

به گزارش ایلناغ آزاد ادامه داد: همزمان با حضور رییس جمهور در همدان ریل گذاری راه آهن تهران به همدان، ملایر به نهاوند و نهاوند به کرمانشاه آغاز شد.

وی بیان کرد: در استان همدان 33 طرح مهر ماندگار وجود دارد که از این تعداد شش طرح تاکنون به بهره برداری رسیده که این طرح ها از جمله پروژه های مهم و اثر گذار در غرب کشور است.

وی با بیان اینکه پرواز همدان به مشهد در طول هفته دو بار انجام می شود، گفت: پرواز نجف اشرف به زودی ازفرودگاه همدان آغاز می شود و پرواز حج عمره نیز از سال آینده از این فرودگاه انجام خواهد شد.

استاندار در ادامه اظهار داشت:با حضور رییس جمهور 108 کیلومتر از راه روستایی در استان همدان به بهره برداری رسید که با افتتاح این طرح در حال حاضر 85 درصد از جمعیت روستایی استان از نعمت راه آسفالته برخوردار هستند.

 

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر