کد خبر: 32246 A

سرپرست اداره اوقاف کبودرآهنگ:

سرپرست اداره اوقاف و امورخیریه کبودرآهنگ گفت: براساس نیت مرحوم امیرنظام در کبودراهنگ، دارالایتام مهر اباعبداالله (ع) با اعتباری بالغ بر 70 میلیون تومان گسترش داده شد.

ایلنا-همدان: حجت‌الاسلام ابوذر عباسی اظهار داشت: براساس نیت مرحوم امیرنظام روضه‌خوانی در سطح شهر کبودرآهنگ و در تمام مساجد برگزار می‌شود که براین اساس نیز از همه روحانیون شهرستان دعوت به عمل آمده است.

به گزارش ایلنا؛ وی با اشاره به اهمیت امر تبلیغ و روضه‌خوانی در ایام سوگواری محرم و صفر دی کبودراهنگ، عنوان کرد: در این زمینه 5 روحانی و مبلغ از قم به این شهرستان اعزام شده‌اند.

رئیس اداره اوقاف و امورخیریه کبودرآهنگ خاطرنشان کرد: امروز براساس نیت مرحوم امیرنظام مراسم روضه‌خوانی اباعبدالله(ع) در فرمانداری کبودرآهنگ برگزار شد.

وی در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به موقوفه دارالایتام این شهرستان نیز گفت: براساس نیت واقف، این دارالایتام گسترش داده شده است.

عباسی افزود: براساس نیت واقف مبنی بر گسترش دارالایتام کبودراهنگ، یک ساختمان جدید به دارالایتام فعلی اضافه شد که این طرح 70 میلیون تومان هزینه دربرداشته است.

وی در پایان با بیان اینکه حمایت از ایتام امری مورد تأکید ائمه اطهار(ع) بوده است، بیان داشت: دارالایتام موقوفه امیرنظام در راستای حمایت از یتیمان به افتتاح رسیده که ایتام این شهرستان را زیرپوشش قرار می‌دهد و سبب انس و الفت بیشتر مردم و اوقاف می‌شود.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر