کد خبر: 18670 A

رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان رزن در جمع دهیاران و روسای شورای بخش سرد رود گفت: کتاب بهترین هدیه برای انتقال فرهنگ عمومی جامعه است.

ایلنا-همدان: رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان رزن در جمع دهیاران و روسای شورای بخش سرد رود گفت: کتاب بهترین هدیه برای انتقال فرهنگ عمومی جامعه است.

به گزارش ایلنا علی اصغر توکلی تبار اظهار داشت: کتابخانه های عمومی یک نهاد اجتماعی و و متعلق به همه مردم است که می توانند از آن بهره مند شوند.توکلی تبار با بیان اینکه طرح اهدا کتاب که در هفته کتاب امسال در دستور کار است گفت:اهدا کتاب یک سنت حسنه است که از سالها قبل در حال انجام است که خود موجب نشاط اجتماعی و ارتقاء فرهنگ مطالعه در جامعه است.

وی افزود:در سالهای گذشته مردم شهرستان رزن در راستای اهدای کتاب به کتابخانه های عمومی بسیار مطلوب عمل کردند و کتاب های خوبی را به این نهاد اهدا نمودند. که امیدوار هستیم امسال نیز این مهم با شور و اشتیاق فراوان انجام شود.

توکلی تبار در ادامه گفت: امسال به مناسبت هفته کتاب نمایشگاه تازه های کتاب از 20آبان ماه به مدت یک هفته در تمام کتابخانه های عمومی شهرستان برگزار خواهد شد.

وی در پایان تصریح کرد:همچنین در 3 بخش رزن،قروه درجزین، سردرود کتابخانه های عمومی اقدام به عضو گیری رایگان خواهند کرد

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر