کد خبر: 7848 A

فرماندار ابوموسی؛

فرماندار جزیزه ابوموسی در هرمزگان گفت: خدام حرم مطهر رضوی نمایندگان نور رحمت الهی هستند و حضور آنها مایه خبر و برکت در استان است.

هرمزگان – ایلنا: فرماندار شهرستان ابوموسی، خدام رضوی را نمایندگان نور رحمت الهی، یعنی امام رضا (ع) دانست و حضور آن‌ها را در استان هرمزگان مایه خیر و برکت عنوان کرد.

به گزارش خبرگزاری ایلنا به نقل از ستاد اطلاع رسانی جشنهای زیر سایه خورشید سید طالب موسوی  در دیدار با خدام حرم مطهر امام رضا (ع) در محل فرمانداری این شهرستان اظهار داشت: ما در هر لحظه از فیض حضرت حق بهره می‌بریم اما حقیقتا امروز که خدام حرم ثامن‌الحجج (ع) در این جزیره حضور دارند، یکی از نقاط عطف زندگی ما مردم این جزیره محسوب می‌شود.

وی با بیان این‌که این حضور معنوی برای ما مایه افتخار و ابهت است خطاب به خدام حرم رضوی بیان کرد: حضور شما عزیزان با این کسوت قطعا" مایه سربلندی و برکت‌های شایانی در جزیره ابوموسی است.

فرماندار شهرستان ابوموسی با بیان این‌که خداند بزرگ به شما لطف بزرگی را کرده که در بارگاه ملکوتی حضرت رضا (ع) خادم و موذن هستید، اضافه کرد: این حضور معنوی و شایسته شما در استان هرمزگان و جزیره ابوموسی از برکات دهه کرامت است.

موسوی با بیان اینکه دلهای شیعیان همواره به یاد معصومین (ع) و خصوصا امام رضا (ع) است خاطرنشان کرد: ما به امدادهای معنوی معصومین (ع) که جایگاهی غیرقابل انکار را در زندگی دارند نیازمندیم.

این مقام مسئول در پایان با اشاره به این‌که رزمندگان در ابوموسی موجب سرافرازی ایران اسلامی هستند بیان کرد: بدون شک وجود نیروهای مقتدر در این جزیره آنچنان قدرتمند بوده که هیبت دشمن را شکسته و به آنها اجازه انجام کاری را در منطقه نداده است.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر