کد خبر: 72998 A

دانشگاه برای توسعه رشته كاربردی دریانوردی می‌تواند استانهای سیستان و بلوچستان، هرمزگان و بندرعباس را تحت پوشش علمی در این خصوص قرار دهد.

 ایلنا: دانشگاه تخصصی دریانوردی و علوم دریایی چابهار موفق به کسب مجوز پذیرش دانشجوی دکتری در رشته آموزش زبان انگلیسی از دفتر گسترش آموزش عالی شد.                                         

به گزارش خبرنگار ایلنا از چابهار، رییس دانشگاه دریانوردی و علوم دریای چابهار اظهار داشت: براساس پیگیری‌های صورت گرفته توسط ریاست دانشگاه و  پس از بررسی توانمندیهای تخصصی، دانشگاه توانست مجوز پذیرش دانشجوی دکتری در رشته آموزش زبان انگلیسی از دفتر گسترش آموزش عالی كسب نماید و افتخاری دیگر را برای این دانشگاه تخصصی در راستای ایجاد بسترهای لازم برای توسعه آموزشی زبان‌های خارجی  و روابط علمی ثبت نماید.

امین بهزاد مهر ادامه داد: دانشگاه دریانوردی و علوم دریایی چابهار با بهره مندی از توانمندیهای اساتید مجرب، می‌تواند با جلوگیری از خروج سرمایه‌های انسانی و اقتصادی با فراهم کردن شرایط جهت ادامه تحصیل دانشجویان در مقاطع دكتری رشته زبان انگلیسی، این رشته كاربردی كه بسیاری از علاقمندان به این رشته به دلیل مشكلات اقتصادی و غیره نمی‌توانستند جهت گرفتن مدرك دكتری به خارج كشور و یا استانهای مركزی سفر كنند را مورد پذیرش قرار داده و فضایی گسترده برای علاقمنمدان به مقطع دكتری زبان انگلیسی در منطقه ایجاد نماید.

وی خاطرنشان کرد: دانشگاه دریانوردی و علوم دریایی چابهار در مهرماه سال جاری در مقطع دکتری اقدام به پذیرش دانشجو خواهد كرد و  باتوجه به استقبال قابل توجه علاقمندان، دانشگاه برای توسعه این رشته كاربردی كه می‌تواند استانهای سیستان و بلوچستان، هرمزگان و بندرعباس را تحت پوشش علمی در این خصوص قرار دهد، برنامه‌ریزی‌های مدونی صورت داده است.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر