کد خبر: 7964 A

مدیرعامل تیم فوتبال استقلال ساری از برگزاری مسابقه تیم فوتبال نساجی قائمشهر در زمین فوتبال شهدا ساری به دلیل آن چه که وی آن را زمینه سازی برای تخریب چمن این ورزشگاه دانست، انتقاد کرد.

ایلنا - ساری: مدیرعامل تیم فوتبال استقلال ساری از برگزاری مسابقه تیم فوتبال نساجی قائمشهر در زمین فوتبال شهدا ساری به دلیل آن چه که وی آن را زمینه سازی برای تخریب چمن این ورزشگاه دانست، انتقاد کرد.

به گزارش ایلنا از ساری، محمد حسن محمدی کیادهی اظهار داشت: هم اکنون تیم های ساروی استقلال، صنعت و شهدا، از این زمین برای برگزاری مسابقات خود استفاده می کنند و این زمین بیش از این دیگر ظرفیت برگزاری مسابقه را ندارد.

وی بیان داشت: پس از برگزاری بازی تیم های نساجی و ماشین سازی که جمعه گذشته و زیر بارش شدید باران برگزار شد، چمن ورزشگاه به شدت دچار آسیب شد که با این وضعیت آینده چمن ورزشگاه نگران کننده است.

مدیرعامل تیم فوتبال استقلال ساری افزود: یکی از مواردی که می تواند به حفظ چمن این وزرشگاه کمک کند، انتقال برخی از این بازی ها به ورزشگاه متقی است که برای تحقق این خواسته باید عملیات بازسازی ورزشگاه متقی زودتر به پایان برسد.

محمدی ادامه داد: متاسفانه عملیات تجهیز ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر به چمن مصنوعی دیر آغاز شد و این شرایط مشکلات فراوانی را هم برای تیم های قائمشهری و هم برای تیم های ساروی به وجود آورد که لازم است مسوولان ورزش قائمشهر این عملیات را زودتر از برنامه پیش بینی کرده خود به پایان برسانند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر