کد خبر: 7741 A

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، از محمد مهدی ناصحی رییس دانشگاه علوم پزشکی مازندران به دلیل برگزاری موفقیت آمیز پنجمین جشنواره شهید مطهری و سیزدهمین همایش آموزش علوم پزشکی با اهدای لوح سپاس، تقدیر کرد.

ایلنا - ساری: وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، از محمد مهدی ناصحی رییس دانشگاه علوم پزشکی مازندران به دلیل برگزاری موفقیت آمیز پنجمین جشنواره شهید مطهری و سیزدهمین همایش آموزش علوم پزشکی با اهدای لوح سپاس، تقدیر کرد.

به گزارش ایلنا از ساری، در این لوح وزیر بهداشت در خطاب به رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی مازندران بیان داشت: به یمن برکت انقلاب اسلامی ایران و در رأس آن وجود رهبری گرانقدر و ژرف نگر، ملت ایران قله‌های رفیع پیشرفت را با توانایی، بالندگی، لیاقت و شایستگی یک به یک فتح، و این مسیر را به یاری خداوند تبارک و تعالی، با اتکاء به اساتید و دانشگاهیانی مستعد، توانا و متدین، شتابان طی می‌کند.

برگزاری جشنواره آموزشی شهید مطهری (ره) زمینه‌ای را ایجاد کرده تا خدمات ارزشمند همکارانمان در حوزه آموزش دانشگاهیان بیشتر نمایان و انگیزه‌های نو در مسیر ارتقاء آموزش علوم پزشکی ایجاد شد.

لذا از تلاش های صادقانه و خدمات ارزنده، مفید و موثر شما و همکاران محترمتان در برگزاری پنجمین جشنواره آموزشی شهید مطهری و سیزدهمین همایش آموزش علوم پزشکی که در اردیبهشت ماه سال جاری در آن دانشگاه برگزار شد، به مصداق کلام قدسی «من لم یشکر المخلوق، لم یشکر الخالق» تقدیر و تشکر می‌شود.

شایان ذکر است پنجمین جشنواره آموزشی شهید مطهری و سیزدهمین همایش آموزش علوم پزشکی با شرکت ۳ هزار نفر از سراسر کشور در روزهای ۱۲ تا ۱۴ اردیبهشت ماه امسال در مجتمع دانشگاهی پیامبر اعظم (ص) برگزار شد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر