کد خبر: 7738 A

مدیر عامل باشگاه نساجی مازندران:

بازیكنان و کادر فنی تیم فوتبال نساجی مازندران مزد تلاش های و تمرین های مستمر خود را گرفتند و با کسب 3 امتیاز حساس دیدار روز گذشته، از انتهای جدول رده بندی فاصله گرفتند.

ایلنا- قائمشهر:مدیر عامل باشگاه نساجی مازندران گفت: پیروزی در برابر ماشین سازی تبریز، راه کسب پیروزی های بیشتر و رسیدن به صدر جدول رده بندی را هموارتر خواهد کرد.

به گزارش ایلنا از قائمشهر،احمد سعادتمند اظهار داشت: بازیكنان و کادر فنی تیم فوتبال نساجی مازندران مزد تلاش های و تمرین های مستمر خود را گرفتند و با کسب 3 امتیاز حساس دیدار روز گذشته، از انتهای جدول رده بندی فاصله گرفتند.

وی بیان داشت: این پیروزی سبب افزایش ایجاد روحیه تیمی خواهد شد و مطمئنا با تلاش و کوشش کادر فنی و بازیکنان شاهد پیروزی های متوالی این تیم پرسابقه خواهیم بود.

مدیر عامل باشگاه نساجی مازندران با تقدیر از هواداران نساجی مازندران به خاطرحضور در ورزشگاه شهدای ساری و تشویق تیم محبوبشان افزود: هوادارن نساجی سهم بسزایی در موفقیت های این تیم خواهند داشت.

مدیر عامل باشگاه نساجی مازندران در ادامه به عمل خیرخواهانه بازیکنان نساجی در پرداخت مبلغی برای آزادی زندانی محکوم به دیه اشاره کرد و گفت: میثم خداشناس" به نمایندگی از بازیکنان نساجی مازندران این عمل خیرخواهانه را انجام داد که از سوی باشگاه و پیش از آغاز نیمه دوم دیدار با ماشین سازی تبریز از وی به عنوان کاپیتان تیم تقدیر شد.

تیم فوتبال نساجی مازندران در پایان هفته سوم لیگ دسته اول فوتبال كشور با سه امتیاز در رده نهم جدول رده بندی گروه اول قرار دارد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر