کد خبر: 53443 A

معاون نظارت بر بهره برداری آبفار مازندران:

با توجه به کمبود منابع آبی مشترکان در مصرف آب شرب صرفه جویی کنند و استفاده از آب آشامیدنی برای شستشوهای ایام عید را به حداقل برسانند.

معاون نظارت بر بهره برداری آبفار مازندران در پیامی از مشترکان آب روستایی خواست تا از مصرف آب شرب در آستانه سال جدید صرفه جویی کنند و شستشوهای ضروری را تا 26 اسفند به پایان برسانند.
به گزارش ایلنا از ساری؛ بابازاده افزود: با توجه به کمبود منابع آبی،غلبه آب شور بر آبهای شیرین در سواحل مازندران و نیز دشواریهای تامین و توزیع آب لازم است مشترکان در مصرف آب شرب صرفه جویی کنند و استفاده از آب آشامیدنی برای شستشوهای ایام عید را به حداقل برسانند.
وی ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو ابراز امیدواری کرد تا با توجه به ورود خیل عظیم جمعیت مسافر به استان در ایام تعطیلات عید، مشترکان و مسافران با صرفه جویی در مصرف آب موجب فراهم آمدن امکان استفاده از این نعمت حیاتی را برای همگان فراهم کنند تا همه با هم از تعطیلات بهاری زیبا لذت ببرند.
 بابازاده در پایان از آمادگی تیم های اتفاقات، کشیک های رفع حوادث و تانکرهای سیار در سطح شهرستانهای استان خبر داد و گفت: به منظور رفاه حال مشترکان آب روستایی و مسافران طی تعطیلات ایام عید نیروهای کمک رسان در آماده باش کامل به سر می برند

 

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر