کد خبر: 49625 A

نماینده ولی فقیه در مازندران:

بروکراسی و تکریم نامناسب از ارباب رجوع در ادارات مازندران بیداد می کند/نباید یک ارباب رجوع و سرمایه گذاری را برای مجوزی کوچک و آسان، در راهروها ادارات سرگردان کنیم.

نماینده ولی فقیه در مازندران گفت:با اقتصاد مقاومتی باید تولید را شکوفا و اقتصادی پایدار داشته باشیم.

آیت الله نورالله طبرسی در همایش ملی اقتصاد مقاومتی در سالن اجتماعات سالاردره ساری اظهار داشت:همواره در مسائل، برخورد تئوریک داریم و از منظر مباحث نظری و تئوریک هیچ مشکلی نداریم، مسائل روشن و مشخص است اما کسی نیست که به دنبال این مسائل در اجرا برود.

طبرسی با بیان اینکه از نظر شعار دادن و حرف زدن موفق هستیم، گفت: خدمات زیادی صورت گرفته، ولی باید بیشتر کار کرده و کشور را جبهه‌ای اداره کنیم.

وی با اعلام اینکه بروکراسی و تکریم نامناسب از ارباب رجوع در ادارات مازندران بیداد می کند، افزود: مدیران باید در اعطای تسهیلات به سرمایه گذاران واقعی باید ملاطفت داشته باشند.

امام جمعه ساری اظهار داشت: نباید یک ارباب رجوع و سرمایه گذاری را برای مجوزی کوچک و آسان، در راهروها ادارات سرگردان کنیم.

نماینده ولی فقیه در مازندران گفت: وضع برخورد کارکنان با ارباب رجوع در ادارات مناسب نیست و این برخوردها شایسته دلسوزان نظام نخواهد بود.

طبرسی با بیان اینکه بیداری اسلامی، دستاور دینی، معنوی و فرهنگی جهان شده است، یادآور شد: مناسب نیست اسلامی که اکنون نظام ساز شده در آن جامعه، مردم با مشکلات اقتصادی دست و پنجه نرم کنند.

وی با اشاره به اینکه عده‌ای از سرمایه‌گذاران علاقه‌مند هستند در ایران سرمایه‌گذاری کنند، گفت: اما وقتی بروکراسی را می‌بینند از آمدن پشیمان می‌شوند.

امام جمعه ساری  بیان داشت: مسئولان به جای یقه گیری باید به دنبال رفع مشکلات مردم، پایداری اشتغال و رفع بیکاری باشند.
نماینده ولی فقیه در مازندران افزود: مردم ما در راهپیمایی 22 بهمن نشان دادند اگر قرار است در مقابل تحریم‌ها بایستیم، مردم ما این ظرفیت و توان را دارند.

نماینده ولی فقیه در مازندران ادامه داد: مردم به حرمت امام، رهبری و شهدا در صحنه‌ها حضور دارند، اما وقتی مدیریت‌ها، اداره کشور و جنگ و دعواها را می‌بینند، ناامید می‌شوند.

طبرسی اظهار داشت: ولایت فقیه، نعمت بزرگی است که از آن بهره‌مند هستیم ولی قدر این نعمت را نمی‌دانیم.

 

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر