کد خبر: 49623 A

عضو فراکسیون کارگری مجلس شورای اسلامی:

یک سال از سرشماری سال 90 گذشته و هنوز نمی‌دانیم تعداد شاغلان در کشور چند نفر است/هم اکنون چهار میلیون دانشجو در کشور وجود دارد و سالانه یک میلیون نفر به این تعداد افزوده می شود و فکری برای اشتغال این افراد به صورت هدفمند صورت نگرفته است.

نماینده مردم ساری و میاندرود در مجلس شورای اسلامی گفت:یک سال از سرشماری سال 90 گذشته و هنوز نمی‌دانیم تعداد شاغلان در کشور چند نفر است.

به گزارش ایلنا ازساری، محمد دامادی در همایش ملی اقتصاد مقاومتی در سالن همایش‌های هتل سالاردره، اظهار داشت: بحث اقتصاد مقاومتی که رهبری مطرح کردند، بحث تئوریک نبوده بلکه کاربردی است.

وی با اشاره به اینکه اقتصاد مقاومتی به معنای شناخت حوزه‌های فشار است، تصریح کرد: تحریم از حوزه‌های فشار به شمار می‌آید و مد نظر رهبری این است که حوزه تحریم را بشناسیم و برای آن برنامه‌ریزی کنیم.

دامادی با اعلام اینکه اقتصاد مقاومتی شناخت حوزه های فشار است، اظهار داشت: در اقتصاد مقاومتی می خواهیم تهدیدها را به فرصت تبدیل کنیم.

نماینده مردم ساری و میاندرود در مجلس شورای اسلامی با اشاره به برگزاری همایشهای متعدد در مورد اقتصاد مقاومتی در کشور، تصریح کرد: اگر همه این همایش ها بدون خروجی و نتیجه باشد به بیراهه رفتیم.

نماینده مردم ساری و میاندرود در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه هم اکنون چهار میلیون دانشجو در کشور وجود دارد و سالانه یک میلیون نفر به این تعداد افزوده می شود و فکری برای اشتغال این افراد به صورت هدفمند صورت نگرفته است گفت: زمانی می توانیم اقتصاد مقاومتی را به مفهوم واقعی کلمه در کشور اجرایی کنیم که بتوانیم در حوزه اشتغال و تولید گام های اساسی برداریم.

عضو فراکسیون کارگری مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه باید برای اشتغالزایی نسل آینده باید برنامه ریزی کرد، یادآور شد: متاسفانه هنوز آماری دقیق از میزان اشتغال ایجاد شده در کشور نداریم.

دامادی افزود: در جذب نیروی انسانی تخلفات متعددی انجام می‌دهیم و فوق لیسانس شیمی سر از بیمارستان در می‌آورد و پرستار را برای کار به شهرداری می‌فرستیم.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر