کد خبر: 4882 A

با نواختن زنگ شكوفه؛

مدارس ششم ابتدایی مازندران 100 در صد هوشمند سازی می‌شوند/ 16 هزار و 766 كلاس‌ نیز آماده حضور دانش آموزان در مدارس استان هستند.

ساری - ایلنا: محمد علی امیری صبح امروز در جلسه شورای آموزش و پرورش كه در روز جشن شكوفه‌ها برگزار شد با اشاره به هوشمند سازی اكثر مدارس ششم ابتدایی استان مازندران اظهار داشت: همه مدارس پایه ششم غرب استان مازندران هوشمند سازی شد.

به گزارش ایلنا از ساری، مدیر كل آموزش و پرورش مازندران با بیان اینكه در سال تحصیلی جدید بیش از 1500 مدرسه هوشمند شده است خاطر نشان كرد: 1100 مدرسه به اینترانت متصل شده اند و تا پایان سال 92، دو هزار و 300 مدرسه به شبكه اینترانت (اینترنت ملی)متصل خواهند شد.

امیری در ادامه با بین اینكه همه مدارس ششم ابتدایی صد درصد هوشمند می‌شوند افزود: 13 مدرسه شاهد، 11 مدرسه هیات امنایی، 50 مدرسه تخصصی قرآن، 17 مدرسه نمونه دولتی و 2 مدرسه تیزهوشان به مدارس استان اضافه گردید.

وی با اشاره به اقدامات انجام شده برای هوشمند سازی مدارس ششم ابتدایی در شرق استان مازندران بیان داشت: هوشمند سازی مدارس در شهرستان نكا در حال تكمیل است.

وی در ادامه با اعلام اینكه برای نظام جدید آموزشی در استان مازندران معلمان تعیین و حكم آن‌ها ابلاغ شد و دوره آموزشی ضمن خدمت نیز برای معلمان نیز انجام شد.

وی در پایان یادآور شد: همه كتاب‌های درسی در سطح مدارس ابتدایی مازندران توزیع شد و 16 هزار و 766 كلاس‌ نیز آماده حضور دانش آموزان در مدارس استان هستند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر