کد خبر: 4881 A

استاندار مازندران در روز جشن شكوفه ها اعلام كرد:

فعالیت مدارس علوم و معارف اسلامی پشتوانه خوبی در عرصه تعلیم و تربیت استان مازندران ایجاد می‌كند / هوشمند سازی مدارس استان گامی برجسته و ارزشمند در دستگاه تعلیم و تربیت است.

ساری - ایلنا: سید علی اكبر طاهایی صبح امروز در جلسه شورای آموزش و پرورش كه در روز جشن شكوفه‌ها برگزار شد با اشاره به حضور رهبر معظم انقلاب اسلامی در مازندران تاكید كرد: فرازها و رهنمود‌های مقام معظم رهبری در طی این چند روز حضور در مازندران در اختیار معلمان و خانواده‌های دانش آموزان قرار گیرد.

به گزارش ایلنا از ساری، استاندار مازندران با اشاره به موفقیت‌های دانش آموزان مازندران طی سال تحصیلی 90 و 91 تصریح كرد: با توجه به هوشمند سازی بیش از 1500 مدرسه در سطح استان اهتمامی كه برایاین امر در مدارس انجام گردید گام برجسته و ارزشمند است.

وی بیان داشت: فعالیت مدارس علوم و معارف اسلامی پشتوانه خوبی در عرصه تعلیم و تربیت استان مازندران ایجاد می‌كند.

نماینده عالی دولت در استان مازندران در ادامه خواستار حضور رئیس شورای استان مازندران و سرپرست فن آوری اطلاعات استان به خاطره تازه تاسیس بودن مدارس هوشمند در جلسات شورای آموزش و پرورش مازندران شد.

رئیس شورای آموزش و پرورش استان مازندران خاطر نشان كرد: هوشمند سازی 650 واحد آموزشی در دستور كار كمیته برنامه ریزی و بودجه استانداری مازندران قرار گرفت.

وی در ادامه از اختصاص ده میلیارد ریال برای كمك به هوشمند سازی مدارس غیر دولتی در مازندران خبر داد و تصریح كرد: این مبلغ از محل اعتبارات بنگاه‌های زود بازده به مدارس غیر دولتی استان مازندران اختصاص یابد كه از طریق مسئولان آموزش و پرورش و كار و امور اجتماعی مازندران پیگیری شود.

طاهایی در ادامه به موضوع تك نوبته شدن مدارس در مازندران اشاره كرد و بیان داشت: تك نوبته شدن 96.5 درصد مدارس مازندران نشان از جهت گیری‌های مناسب آموزشی در استان مازندران دارد.

وی در پایان خواستار برنامه ریزی مناسب از طرف مسئولان آموزش و پرورش برای حضور دانش آموزان در مراسم نماز جمعه در سطح استان مازندران شد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر