کد خبر: 41916 A

فرماندار ویژه تنکابن خبر داد:

فرماندار ویژه تنکابن ازافتتاح 22 پروژه در بخشهای گازرسانی، آسفالت، برق رسانی،مرغداری گوشتی، پرورش ماهی و افتتاح گلزار شهدا و... در شهرستان تنکابن همزمان با دهه مبارک فجر خبر داد.

ایلنت-تنکابن: فرماندار تنکابن در نشست مطبوعاتی خود با خبرنگاران رسانه های گروهی این شهرستان در سالن اجتماعات فرمانداری، از افتتاح 22 پروژه در بخشهای گازرسانی، آسفالت، برق رسانی،مرغداری گوشتی، پرورش ماهی و افتتاح گلزار شهدا و... در شهرستان تنکابن همزمان با دهه مبارک  فجر خبر داد.

افتتاح دو مزار شهید با رقم اعتباری 80 میلیون ریال

به گزارش ابلنا،سید ابراهیم هاشمی افزود: در بخش شیلات سه طرح با اعتبار 900 میلیون تومان که 450 میلیون تومان آن از محل تسهیلات بانکی و 450 میلیون تومان دیگر آن از محل آورده مجریان طرح هزینه شده است، بهسازی مسکن روستاهای عسل محله و شهرک مدرس ولی آباد توسط بنیاد مسکن، آسفالت و احداث جدول با اعتبار 900 میلیون ریال،طرحهای جهاد کشاورزی با اعتبار دولتی 360 میلیون ریال، افتتاح پروژه پرورش مرغ گوشتی با اعتبار 450 میلیون تومان از محل تسهیلات بانکی و 1 میلیارد تومان از آورده مجری طرح، افتتاح دو مزار شهید با رقم اعتباری 80 میلیون ریال از جمله پروژه هایی است که در دهه مبارک فجر افتتاح و به بهره برداری می رسد.

وی اضافه کرد: برق رسانی به روستاهای حاجته با رقم ریالی 450 میلیون ریال، گازرسانی به روستاهای جلیل آباد و کراتچال و سر فقیه آباد با اعتبار 1 میلیارد و 800 میلیون ریال، احداث جایگاه سوخت بنزین در سلیمان آباد با اعتبار 12 میلیارد ریال که 3 میلیارد ریال آن از محل تسهیلات بانکی و مابقی از آورده سرمایه گذار است، آسفالت قلعه گردن – لتاک به طول 8 کیلومتر و با اعتبار 13 میلیارد ریال، آسفالت محور زنگشا محله به طول 6 کیلومتر با اعتبار 7 میلیارد ریال، آسفالت مهدی آباد به طول 800 متر با اعتبار 1 میلیارد ریال و آسفالت محور قلعه گردن به توشکوه به طول 2 کیلومتر با اعتبار 200 میلیون تومان و آسفالت حاتم سرا به طول 5 کیلومتر و اعتبار 700 میلیون تومان از دیگر پروژه های شهرستان تنکابن است که در دهه مبارکه فجر به بهره برداری می رسد.

وی کل اعتبار دولتی هزینه شده برای پروژه ها را 38 میلیارد و 840 میلیون ریال اعلام کردو افزود: علاوه براین 12 میلیارد ریال هم از محل تسهیلات بانکی و 23 میلیارد و 500 میلیون ریال از آورده های مجریان طرح در این پروژه ها هزینه شده است.

فرماندارویژه تنکابن در ادامه اظهار داشت: تعریض و بهسازی جاده سه هزار به الموت نیز 40 میلیون ریال اعتبار تخصیصی دارد که به طول 15 کیلومتر در حال اجرا است.

وی آسفالت محور نشتارود به ولی آباد با اعتبار 35 میلیون ریال به طول 10 کیلومتر و تعریض پل نشتارود و اجرای فاز چهارم پل چشمه کیله را نیز از دیگر پروژه های در حال اجرای شهرستان تنکابن دانست.

کرامت سرمایه گذاران را تا حد امکان حفظ خواهیم کرد و پیگیر کارهایشان تا آنجایی که از دست مان برآید هستیم

هاشمی در پاسخ به پرسش خبرنگاران مبنی بر جذب سرمایه گذار بخش خصوصی در تنکابن گفت: همه تلاش ما برای فراهم کردن فضایی آرام و همدل برای سرمایه گذاران معطوف است و کرامت سرمایه گذاران را تا حد امکان حفظ خواهیم کرد و پیگیر کارهایشان تا آنجایی که از دست مان برآید هستیم و در امر تولید و سرمایه گذاری از هیچ تلاشی مضایقه نمی کنیم.

هاشمی در خصوص کشتار گاه صنعتی نشتارود گفت: شرکت تعاونی قصابان کشتارگاه صنعتی نشتارود را از سرمایه گذار بخش خصوصی خریداری کردند و ضمن قدردانی از زحمات سرمایه گذار آن امید است بزودی با فعالیت این شرکت تعاونی، کشتارگاه صنعتی نشتارود هم به بهره برداری برسد.

تخلف صورت می گیرد و نمی توانیم بگوییم که این امر اصلا وجود ندارد

وی درباره ساخت و ساز در بستر رودخانه امام زمین و لتاک دوهزار تنکابن اذعان داشت: تخلف صورت می گیرد و نمی توانیم بگوییم که این امر اصلا وجود ندارد لیکن چون اطلاعات دقیقی ندارم، موضوع را از طریق ادارات ذیربط با محوریت فرمانداری پیگیری می کنیم و اگر چنین تخلفی صورت گرفته باشد،برخورد خواهیم کرد.

آمار بیکاری در تنکابن را در دست نداریم

وی درباره حکم صادره دادگستری برای ریاست شورای شهر شیرود نیز گفت: بدلیل اینکه رای صادره در دادگاه بدوی مبنی برمجرمیت وی در اتهام رابطه نامشروع صادر شده است و وی می تواند در دادگاه تجدید نظر استان نسبت به رای صادره اعتراض کند، در صورت تایید رای دادگاه بدوی توسط تجدید نظر استان،در باره تعلیق از خدمت وی تصمیم می گیریم.

فرماندار ویژه تنکابن در پایان سخنان خود گفت: آمار بیکاری در تنکابن را در دست نداریم اما باید گفت که نرخ بیکاری در این شهرستان نیز متاثر از کشور است.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر