کد خبر: 41198 A

مسوول شورای سیاست‌گذاری دانشگاه‌های آزاد اسلامی مازندران:

استعمارگران درپی فعالیت و تغییر نگرش ذهنی و عملی دانشجویان هستند و تشکل‌های دانشجویی باید با حرکت در مسیر ولایت و رهبری مانع از تحقق اهداف شوم دشمنان در این خصوص شوند.

ایلنا-ساری: مسوول شورای سیاست‌گذاری دانشگاه‌های آزاد اسلامی مازندران گفت: تحقق عملی مطالبات رهبر معظم انقلاب باید سرلوحه و رویکرد اصلی تشکل‌های دانشجویی قرار گیرد.

به گزارش ایلنا، مجتبی ابراهیم زاده روز شنبه در گفتگو با خبرنگاران اظهار داشت: پس از گذشت بیش از یک ربع قرن از روزهای نخستین انقلاب اسلامی و پشت‌ سر گذاشتن فراز و نشیب‌ها و افت و خیزهای فکری و سیاسی و تشکیلاتی در جریان دانشجویی، باید با ولایت‌مداری و استفاده صحیح از گفتمان‌های دانشجویی، مشکلات خود را بررسی و برطرف کنیم.

وی بیان داشت: امروز استعمارگران در پی فعالیت و تغییر نگرش ذهنی و عملی دانشجویان هستند و تشکل‌های دانشجویی باید با حرکت در مسیر ولایت و رهبری مانع از تحقق اهداف شوم دشمنان در این خصوص شوند.

مسوول شورای سیاست‌گذاری دانشگاه‌های آزاد اسلامی مازندران افزود: نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه؛ پدر فرهنگی دانشگاه‌ها و چراغ راه مستقیم آنها در عرصه ولایت‌مداری و سیاسی و اجتماعی است.

ابراهیم زاده ادامه داد: نهاد نمایندگی رهبری در تمام دانشگاه‌ها باید متصدی همه امور تشکل‌های دانشجویی با تببین و در نظر گرفتن تمام مبانی مقام معظم رهبری باشد.

وی گفت: تشکیل شورای سیاست‌گذاری، مجموعه‌های دانشجویی و دانشگاهی در استان‌ها، منطقه‌ها و کشور، اعم از کانون، هیات‌ها و تشکل‌ها در کشور ضروری است.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر