کد خبر: 3355 A

امروز آب، این مایه حیات با یاد و نام شهدای منطقه به منازل مردم رسیده و مردم به بركت یاد و نام مقدس شهدا از نعمت آب آشامیدنی برخوردار شدند.

نکا - ایلنا: یك روز پس از گرامیداشت هفته دولت همزمان با یادواره شهدای لائین و حضرت آیت ا... محمدی لائینی، مجتمع آبرسانی روستایی ولامده (فاز ولادیمه) شهرستان نكاء باحضور آیت ا... سید احمد خاتمی عضو هیات رییسه مجلس خبرگان رهبری و امام جمعه موقت تهران،مهندس علی اكبر طاهایی استاندار مازندران، مهندس محمد حسین برزگر مدیر عامل آب و فاضلاب روستایی استان، جمعی از مسوولان و مردم این منطقه به بهره برداری رسید.

به گزارش ایلنا از نکا،در آیین افتتاحیه این مجتمع آبرسانی روستایی آیت ا... سید احمد خاتمی با قدردانی از تلاش مسوولان آب و فاضلاب روستایی استان در به ثمر رسیدن این پروژه مهم و آبرسانی به مردم محروم منطقه هزار جریب نكاء اظهار داشت:فلسفه نظام مقدس جمهوری اسلامی خدمت به مردم است و شانی كه مسوولان نظام دارند شان خدمتگزاری به مردم است.

وی همزمانی افتتاح این مجتمع آبرسانی روستایی را با یادواره شهداء مبارك خواند و گفت:امروز آب، این مایه حیات با یاد و نام شهدای منطقه به منازل مردم رسیده و مردم به بركت یاد و نام مقدس شهدا از نعمت آب آشامیدنی برخوردار شدند.

در حاشیه این مراسم مدیر عامل آب و فاضلاب روستایی مازندران در گفتگویی، اعتبار هزینه شده برای مجتمع آبرسانی روستایی ولامده نكاء را 1000 میلیون ریال اعلام كرد و گفت:با افتتاح این مجتمع، 63 خانوار روستایی از نعمت آب آشامیدنی سالم و بهداشتی بهره مند شدند.

مهندس برزگر منبع تامین اعتبار این پروژه را از جزء (ر) بند 2 بودجه 90 بیان كرد و اظهار داشت:عملیات اجرایی این مجتمع آبرسانی با تلاش فراوان یك سال به طول كشید،در همین راستا امیدواریم مردم منطقه قدر آب این مایه حیاتی را بدانند و ضمن خودداری از مصارف غیر شرب در مصرف آن صرفه جویی كنند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر