کد خبر: 32365 A

رئیس جدید معاونت اجتماعی ناجا مازندران:

افزایش مشارکت عمومی، افزایش اعتماد عمومی و مقبولیت پلیس در جامعه در گرو موفقیت و عملکرد معاونت اجتماعی است و ما در راه امنیت و آسایش مردم از هیچ تلاشی دریغ نخواهیم کرد.

ایلنا ـ ساری: در نشستی تعاملی با اصحاب رسانه و با حضور سرهنگ ریاحی معاون هماهنگی نیروی انتظامی استان، رئیس جدید معاونت اجتماعی ناجا در حضور اصحاب رسانه نظرات آن‌ها را درباره بهبود تعامل با رسانه‌ها جویا شد.

به گزارش ایلنا،در آغاز این نشست سرهنگ ریاحی سلامت و امنیت را دو امر مجهول بشری دانست و گفت: امروز ما نسبت به دیگر جوامع از امنیت کامل برخورداریم و باید بدانیم که امنیت در جامعه باید به دست همه مردم محقق شود و یک ارگان به تنهایی نمی تواند این امر خطیر را پیش ببرد.

وی در ادامه انعکاس صحیح و واقعی اطلاعات را از وظایف اصلی رسانه ها برشمرد و افزود: متاسفانه گاهی احساس امنیت با اخبار نابجا مورد تعرض قرار می گیرد در صورتی که ایران بسیار امن است و باید تلاش بر حق خواهی و حق گویی باشد.

سرهنگ زارعی رئیس جدید معاونت اجتماعی استان مازندران با گرامیداشت حماسه 9 دی معاونت اجتماعی را فرصتی برای جلوگیری از تهدیدات اجتماعی و پل ارتباطی ناجا و مردم دانست و تصریح کرد: افزایش مشارکت عمومی، افزایش اعتماد عمومی و مقبولیت پلیس در جامعه در گرو موفقیت و عملکرد معاونت اجتماعی است و ما در راه امنیت و آسایش مردم از هیچ تلاشی دریغ نخواهیم کرد.

وی در پایان گفت: ناجا امروز در مبارزه تنهاست و نیاز به حمایت و مشارکت همه مردم بویژه دستگاه های مسئول دارد،زیرا پیشرفت بدون امنیت محقق نمی شود.

در ادامه این نشست تعاملی اصحاب رسانه خواستار همکاری بیشتر معاونت اجتماعی با رسانه‌ها شدند و روش کلاسیک خبر رسانی توسط معاونت اجتماعی را نقد کردند که سرهنگ زارعی قول مساعدت بیشتر و بهبود روابط و خبررسانی را داد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر