کد خبر: 3179 A

در گرامی داشت هفته دولت صورت پذیرفت:

در گرامیداشت هفته دولت امسال 4 پروژه راهسازی درمحورهای روستایی شهرستان آمل با اعتباری بالغ بر 4500 میلیون ریال مورد بهره برداری قرار گرفت.

آمل - ایلنا: در گرامیداشت هفته دولت امسال 4 پروژه راهسازی درمحورهای روستایی شهرستان آمل با اعتباری بالغ بر 4500 میلیون ریال مورد بهره برداری قرار گرفت.

به گزارش ایلنا از آمل، مهندس علیرضا یوسفی رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان آمل ضمن گرامی داشت یاد و خاطره شهیدان باهنر و رجایی عنوان كرد: شهرستان آمل به دلیل موقعیت و شرایط جغرافیایی و وجود مراكز مختلف از جمله شهرستانهایی بوده كه روستاهای متعددی در آن واقع شده است، لذا اكثر پروژه های افتتاحی راهسازی شهرستان آمل در زمینه بهسازی و آسفالت محورهای روستایی می باشد.

وی در ادامه افزود: درهفته دولت امسال 4 پروژه راهسازی درمحورهای روستایی شهرستان آمل با اعتباری بالغ بر 4500 میلیون ریال مورد بهره برداری رسید.

مهندس یوسفی در ادامه در خصوص پروژه های راهسازی قابل افتتاح این شهرستان در هفته دولت عنوان كرد: بهسازی و آسفالت كته دشت، گته كلا، زرخونی و روكش آسفالت محور چلاو از جمله پروژه های افتتاحی این اداره می باشد.

رئیس اداره راه وشهرسازی شهرستان آمل در پایان اظهار داشت: با بهره برداری از این پروژه ها بیش ازچهار هزارخانوار از نعمت یك راه مناسب و ایمن بهره مند شدند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر