کد خبر: 3172 A

تا پایان سال جاری؛

فرماندار آمل از بهره برداری 350 تخت به بخش بیمارستان های خصوصی و دولتی این شهرستان تا پایان سال جاری خبر داد.

آمل - ایلنا: فرماندار آمل از بهره برداری 350 تخت به بخش بیمارستان های خصوصی و دولتی این شهرستان تا پایان سال جاری خبر داد.

به گزارش ایلنا از آمل، یدالله اكبرزاده در افتتاح خانه بهداشت روستای آهنگركلا دابو با اشاره به اینكه بیمارستان 160 تختخوابی امامزاده عبدالله از افزایش تخت برخوردار شد، افزود: این بیمارستان با اضافه شدن 57 تخت به ظرفیت 217 تختخواب رسیده است.

وی با بیان اینكه پروژه بیمارستان امامزاده عبدالله(ع) در ردیف طرح های مهر ماندگار قرار گرفته، اظهار داشت: ساختمان این بیمارستان با 97 درصد پیشرفت فیزیكی در ایام الله دهه فجر به بهره برداری خواهد رسید.

اكبرزاده با اعلام اینكه با تكمیل و تجهیز این بیمارستان شهرستان آمل جزو پایلوت بحث درمانی مازندران قرار می گیرد، اذعان داشت: جهت رسیدن به این اهداف و نمونه شدن كار و تلاش مسئولان و مدیران ذی ربط را می طلبد.

فرماندار آمل از مصوبه اجرایی شش پروژه درمانی این شهرستان در كمیته برنامه ریزی امسال خبر داد و گفت: برای این پروژه ها اعتباری بالغ بر 3 میلیارد و 700 میلیون ریال در نظر گرفته شده است.

وی در اشاره به پروژه خانه بهداشت روستای آهنگركلا دابو اذعان داشت: این پروژه با 350 میلیون ریال اعتبار از طرح های شش پروژه بسیج سازندگی بوده كه در اندك زمان و تلاش پیمانكار در این هفته به بهره برداری رسید.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر