کد خبر: 3102 A

همزمان با هفته دولت انجام پذیرفت؛

با توجه به اینکه بابلسر شهر ساحلی و گردشگر‌پذیر است پس شایسته است بیش از شهرهای دیگر به آن توجه شود و امکانات خاصی برای آن در نظر گرفته شود.

بابلسر -ایلنا: مدیرکل فرهنگ و ارشاد مازندران گفت: ‌همه مسئولان فرهنگی کشور باید با تعریف جایگاه هنر در کشور امکانات رفاهی مناسب را برای فعالان این عرصه در نظر بگیرند.

به گزارش ایلنا از بابلسر، عباسعلی ابراهیمی در مراسم افتتاح مجتمع فرهنگی هنری شهید باهنر بابلسر با گرامیداشت هفته دولت اظهار داشت: این پروژه از پروژه‌های مهم استانی و از مصوبات دور اول سفر ریاست جمهوری است که با اعتبار 900 میلیون تومانی و در زمینی به مساحت یک‌هزار و 550 متر مربع در دو طبقه شامل یک سالن آمفی تئاتر، اتاق گریم برای خواهران و برادران، اتاق گالری و یک سالن سرایه‌داری و چهار کلاس آموزشی به بهره‌برداری رسیده است.

وی افزود: با توجه به اینکه بابلسر شهر ساحلی و گردشگر‌پذیر است پس شایسته است بیش از شهرهای دیگر به آن توجه شود و امکانات خاصی برای آن در نظر گرفته شود.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد مازندران در ادامه بیان داشت: همه مسئولان فرهنگی کشور باید با تعریف جایگاه هنر در کشور امکانات رفاهی مناسب را برای فعالان این عرصه در نظر بگیرند.

ابراهیمی با بیان اینکه هنرمند واقعی کسی است که به جایگاهی برسد که با هنر خود بتواند در مقابل تهاجم فرهنگی به پا خیزد، گفت: امام خمینی (ره) هنرمند بزرگی بود که توانست در تاریخ معاصر تحول بزرگی ایجاد کند پس هرمندان می‌تواند با الگو قرار دادن راه امام راحل به موفقیت زیادی دست یابید.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر