کد خبر: 3098 A

مدیرکل استان‌های وزارت ارشاد:

بیداری اسلامی که خاورمیانه و شمال آفریقا را گرفته و لرزه بر استکبار انداخته محصول یکی از نعمت‌های بزرگی است که خداوند داده و آن انقلاب اسلامی است.

بابلسر - ایلنا: مدیرکل امور استان‌های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: ایران کشور قرآنی است و در این کشور بحران فرهنگی وجود ندارد.

به گزارش ایلنا از بابلسر، مهدی محبان در افتتاح مجتمع فرهنگی هنری شهید باهنر، در بابلسر اظهار داشت: ویژگی هفته دولت در این ایام در ماندگاری خدمات زیادی است که در دولت نهم و دهم برای مردم سراسر کشور شکل گرفت و طعم شیرین این آثار نیز مهیا و مشخص است.

وی افزود: بیداری اسلامی که خاورمیانه و شمال آفریقا را گرفته و لرزه بر استکبار انداخته محصول یکی از نعمت‌های بزرگی است که خداوند داده و آن انقلاب اسلامی است.

محبان با اشاره به اینکه دشمن با طرح و نقشه درصدد برانداختن نظام جمهوری اسلامی ایران است، گفت: دشمن از ابتدای شکل‌گیری انقلاب تاکنون طرح و برنامه‌های زیادی را راه‌اندازی کرده تا بتواند این انقلاب را از بین ببرد یا به انزوا بکشاند.

وی مقاومت در برابر توطئه دشمنان را وظیفه همه مردم ایران دانست و افزود: اینکه ملت ایران توانسته تاکنون در برابر همه توطئه‌های دشمنان مقاومت کند از نعمات خداوند است پس وظیفه ما در برابر این نعمات الهی شکرگزاری است.

مدیرکل استان‌های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با بیان اینکه شکرگزاری واقعی زمانی صورت می‌گیرد که با اعمال و رفتار خود در حفظ و حراست ارزش‌های این انقلاب کوشا باشیم و نیز وظایف خود را به درستی انجام دهیم، افزود: با وجود تمام مشکلات و مسائلی که دشمن برای این نظام به وجود آورد تاکنون بحران فرهنگی پیدا نکردیم چرا که فرهنگ، اعتقادات و باورهای ما ریشه در قرآن و ائمه معصومین دارد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر