کد خبر: 3094 A

رئیس اتاق بازرگانی و صنایع ومعادن مازندران خبرداد:

اتاق بازرگانی در سال 86 اولین شورای زنان بازرگان را شکل داده است و در حال حاضر نیز بیش از 110 کارت عضویت به نام زنان بازرگان وجود دارد که همه فعالیت بازرگانی دارند.

ساری- ایلنا: رئیس اتاق بازرگانی و صنایع ومعادن مازندران گفت: بررسی مشکلات زنان فعال در عرصه اقتصادی را در دستور کار است.

به گزارش ایلنا از ساری، غلامرضا عشریه عصر چهارشنبه در نخستین مجمع بانوان بازرگان مازندران که در اتاق بازرگانی استان برگزار شد اظهار داشت: بانوان سربازان اقتصادی همچون مردان هستند و نقش موثری در عرصه شکوفای اقتصادی دارند.

وی اظهار داشت: اتاق بازرگانی در سال 86 اولین شورای زنان بازرگان را شکل داده است و در حال حاضر نیز بیش از 110 کارت عضویت به نام زنان بازرگان وجود دارد که همه فعالیت بازرگانی دارند.

عشریه با بیان اینکه بررسی مشکلات زنان فعال در عرصه اقتصادی را در دستور کار داریم گفت: امیدواریم در آینده نزدیک اولین محموله اقتصادی را از سوی زنان بازرگان مازندران صادر کنیم.

مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری مازندران نیز در این جلسه گفت:مایه خرسندی که زنان بتوانند توانمندی اقتصادی را در سطح استان به اوج برسانند.

زهرا شرف الدین ادامه داد: هر مدیری را که بتوانند توانمندی زنان را در عرصه اقتصادی شکوفا کنند خواهان حمایت از آنان هستیم.

وی افزود: اگر به زنان فرصت داده شود می توانند کارهای موثری انجام دهند،گاهی اوقات زنان می توانند فراتر از مردان ایفای نقش کنند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر