کد خبر: 3084 A

استاندار مازندران در بازدید از محورهای روستایی شهرستان نكا:

باید به مازندران این خطه زیبا، سرسبز و ولایتمدار نگاهی ویژه شود از این رو باید همه مسئولین كشوری، استانی و... برای آبادانی و پیشرفت همه جانبه این استان از هیچ كوششی دریغ ننمایند.

نكا - ایلنا: استاندار مازندران در بازدید خود از مناطق محروم و روستایی شهرستان نكا كه با حضور نماینده ولی فقیه دراستان، معاونین و جمعی دیگر از مسئولین استانی و محلی از جمله مدیركل راه و شهرسازی مازندران همراه بود، عنوان كرد: راهسازی در روستاها از اولویتهای فعالیتهای عمرانی محسوب می شود.

به گزارش ایلنا از نكا، مهندس سید علی اكبر طاهایی در حاشیه این بازدید عنوان كرد: باید به مازندران این خطه زیبا، سرسبز و ولایتمدار نگاهی ویژه شود از این رو باید همه مسئولین كشوری، استانی و... برای آبادانی و پیشرفت همه جانبه این استان از هیچ كوششی دریغ ننمایند.

وی در ادامه به رویكرد دولت به محرومیت زدایی در كشور اشاره و خاطر نشان كرد: دولت كریمه جمهوری اسلامی در تلاش است كه محرومیت زدایی و رفع فقر را در جامعه از بین برده و امید است با تلاش همگان تا چند سال دیگر بتوانیم نشانه فقر را ازچهره روستاهای استانی همچون مازندران با این همه پتانسیلهای بالقوه پاك نمائیم.

مهندس طاهایی در ادامه به اهمیت راههای روستایی مازندران اشاره و عنوان كرد: وجود بیش از 7700 كیلومتر راه روستایی در مازندران نشانگر این نكته است كه باید نسبت به ارتقاء و ایمن سازی این محورها نگاهی ویژه و خاص داشت چراكه توسعه و بهسازی آنها، رشد و شكوفایی مازندران را به دنبال دارد.

استاندار مازندران در ادامه به محورهای روستایی رانشی منطقه هزار جریب شهرستان نكا اشاره و اظهار داشت: 10 میلیارد ریال اعتبار برای بهسازی و ارتقاء این محورها اختصاص داده شده تا با اجرای این عملیات راهی ایمن و مناسب را برای اهالی فهیم این مناطق ایجاد شود.

وی در ادامه عنوان كرد: در حال حاضر بیش از 70 كیلومتر از محورهای روستایی و فرعی این مناطق در دست بهسازی و ایمن سازی است.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر