کد خبر: 24577 A

نایب رییس فدراسیون كشتی:

رقابت های كشتی شهید هاشمی ن‍ژاد،مسابقاتی معتبر و شناخته شده است و با توجه به حضور قهرمانان نامدار رده سنی جوانان در آن، به یك مرحله از مراحل انتخابی تیم ملی تبدیل شده است.

ایلنا - ساری: نایب رییس فدراسیون كشتی گفت: رقابت های كشتی شهید هاشمی ن‍ژاد، مسابقاتی معتبر و شناخته شده است و با توجه به حضور قهرمانان نامدار رده سنی جوانان در آن، به یك مرحله از مراحل انتخابی تیم ملی تبدیل شده است.

به گزارش ایلنا، حسن رنگرز روز یكشنبه در گفت و گو با خبرنگاران اظهار داشت: فدراسیون كشتی از برگزاری این رقابت ها در بهشهر حمایت می كند و تمام تلاش خود را برای ارتقا كیفیت آن به كار خواهد بست.

وی بیان داشت: تامین هزینه های فراوان این مسابقات كه با حضور 15 تیم داخلی و 3 تیم خارجی برگزار می شود، كاری سخت و دشوار است اما با همت مسئولان شهرستانی و استانی، این مهم به خوبی به سرانجام مطلوب رسیده و زمینه برای نشان دادن توانایی كشتی مازندران فراهم شده است.

نایب رییس فدراسیون كشتی افزود: باید تلاش شود با رعایت كردن نكات مورد نظر فدراسیون جهانی كشتی (فیلا) و برطرف كردن نكات ضعفی كه در آن مشاهده شد، این مسابقات را در تقویم فیلا ثبت كنیم.

رنگرز ادامه داد: در صورت ثبت جهانی این رقابت ها، ممنوعیت حضور تیم های خارجی در این مسابقات برطرف می شود و شاهد رقابت نزدیك تر و جذاب تر كشتی گیران داخلی با همتایان نامدار خارجی خود خواهیم بود.

دهمین دوره مسابقات كشتی جام شهید هاشمی نژاد با حضور 15 تیم داخلی و 3 تیم خارجی 16 و 17 آذرماه امسال در بهشهر برگزار می شود.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر