کد خبر: 24506 A

رئیس سازمان صنعت،معدن و تجارت مازندران:

مقالات برتر دانشجویان در خصوص موضوع صادرات با حضور مهندس طاهائی استاندار مازندران و رئیس کارگروه توسعه صادرات استان مازندران مورد تقدیر قرار خواهند گرفت.

ایلنا - ساری: مقالات برتر دانشجویان در خصوص موضوع صادرات با حضور  استاندار مازندران و رئیس کارگروه توسعه صادرات استان مازندران مورد تقدیر قرار خواهند گرفت.

به گزارش ایلنا از ساری، رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مازندران با بیان این مطلب اظهار داشت: کارگروه توسعه صادرات مازندران به مناسبت روز ملی صادرات و در راستای استفاده از پتانسیل علمی استان در جهت افزایش کیفی و کمی صادرات اقدام به فراخوان مقالات دانشجویی در محورهای مرتبط با صادرات کرده است.

مرتضی هاشم پور با اشاره به چگونگی ارائه مقالات توسط دانشجویان گفت: دانشجویان علاقه مند به شرکت در این مسابقه می توانند مقالات خود را حداکثر تا تاریخ 30 دی ماه سالجاری به شماره دورنگار 01512279001 و 01512279002 و یا به آدرس پست الکترونیکی saderat.maz@gmail.com ارسال و برای اطلاعات بیشتر با شماره 01512260827 و 01512274300 تماس حاصل نمایند.

رئیس سازمان صنعت،معدن و تجارت استان مازندراندر ادامه به محورهای مقالات اشاره کرد و گفت: نقش توسعه صادرات در تحقق اقتصاد مقاومتی، نقش صادرات در تولید ملی، حمایت از کار و سرمایه ایرانی، نقش برنامه های حمایتی در توسعه صادرات غیر نفتی، صادرات با ارزش افزوده بالا چرا و چگونه و نقش بازاریابی در تبلیغات در توسعه صادرات محورهای این فراخوان دانشجویی است.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر