کد خبر: 22945 A

نماینده سـاری در بازدید از شهرک صنعتی دودانگه ساری:

شهرك صنعتی دودانگه نیز با دارا بودن شرایط بسیارخوب اقلیمی منطقه و وجود مواهب طبیعی آن، در جهت جذب سرمایه گذاران و پویایی صنعت استـان می تواند نقش مؤثـری ایفاء کند.

ایلنا- ساری -با حضور قدس مشاور مدیرعامل و مدیر امور استانها و مجلس سازمان صنایع كوچك و شهركهای صنعتی ایران، افشار شكیب مشاور مدیرعامل سازمان در امور مجلس، دامادی نماینده مردم ساری و میاندرود در مجلس شورای اسلامی، وفایی نژاد مدیرعامل شركت شهركهـای صنعتی استان، از شهرك صنعتی دودانگه بازدید بعمل آمد.

به گزارش ایلنا از ساری، وفایی نژاد در این بازدید اظهار داشت: اقدامات زیرساختی مناسبی شامل آب، برق، مخزن 200 متر مكعبی و زیرسازی جاده دسترسی، در شهرك صنعتی دودانگه انجام شده است.

مدیرعامل شركت شهركهای صنعتی مازندران گفت: ایجاد و انجام پروژه هایی شامل: آسفالت، انجام جدول كشی، تابلوی ورودی در شهرك صنعتی دودانگه و انتقال خطوط تلفن امری ضروری بوده كه در صورت تامین اعتبارات لازم اقدامات عمرانی محقق خواهد شد.

نماینده مردم سـاری و میاندرود در مجلس شورای اسلامی نیز در این بازدید افزود: با تمام توان در جهت پشتیبانی از صنعت و حمایت از تولید داخلی قدم برخواهیم داشت.

دامادی تصریح كرد: شهركها و نواحی صنعتی بستر مناسبی برای حضور سرمایه گذاران محسوب می شوند و شهرك صنعتی دودانگه نیز با دارا بودن شرایط بسیارخوب اقلیمی منطقه و وجود مواهب طبیعی آن، در جهت جذب سرمایه گذاران و پویایی صنعت استـان می تواند نقش مؤثـری ایفاء کند.

قدس مشاور امور مجلس سازمان صنایع كوچك و شهركهای صنعتی ایران در بازدید از شهرك صنعتی دودانگه بیان داشت: بمنظور رفع مشكلات این شهرك صنعتی، اقدامات مؤثری جهت تأمین اعتبار لازم برای اجرای زیرسازی و آسفالت، انجام خواهد شد و نسبت به تأمین مخابرات و تكمیل برق آن نیز، از طریق دستگاههای خدمات رسان، اقدامات مربوطه صورت خواهد گرفت.

لازم بتوضیح است، درحال حاضر، شهرك صنعتی دودانگه، با 25 هكتار وسعت و حجم سرمایه گذاری 39 میلیارد ریالی درحال فعالیت است.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر