کد خبر: 16754 A

معاون سیاسی استاندار مازندران:

امروز حمایت از تولیدات ملی وجایگزینی تولیدات بجای نفت وتوجه به صادرات غیر نفتی و خارج شدن از تک محصولی از وظایف همگان است.

ایلنا-ساری: هادی ابراهیمی ظهر دوشنبه در چهارمین نشست کارگروه پدافند غیرعامل استان در سالن اجتماعات چوب و کاغذ مازندران گفت:هدف دشمن زمین گیرکردن اقتصاد نظام جمهوری اسلامی است.

به گزارش خبرنگار ایلنا، وی افزود:امروز حمایت از تولیدات ملی وجایگزینی تولیدات بجای نفت وتوجه به صادرات غیر نفتی وخارج شدن از تک محصولی از وظایف همگان است.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری مازندران توجه به صنایع دانش بنیان در راستای مقاوتی کردن اقتصاد سرفصلی است که باید در توسعه راهبردی پدافند غیر عامل قرار گیرد.

ابراهیمی افزود:باید به صنایعی که متکی به مولف های بومی است توجه ویژه نمودو مجموعه سیاست های راهبردی رهبری نظام در حوزه پدافند غیرعامل باید مدنظر مدیران قرار گیرد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری مازندران با اشاره به اینکه باید برنامه راهبردی در جهت شناسایی صنایع و مادر با رویکرد پدافند غیرعامل در استان انجام شود، تصریح کرد: دشمن می خواهد با زمین گیر اقتصاد کشور، ایرانیان را از همه نوع مواد وارداتی نیازمند کند.

ابراهیمی با بیان اینکه با سست کردن مبانی اعتقادی، دینی و معنوی جامعه، به نوعی فرهنگ کشور در تیررس اهداف و برنامه های شوم دشمن قرار می گیرد، یادآور شد: تولیدات کشور با فلج کردن اقتصاد کشور نابود می شود.

وی با اعلام اینکه باید راهبردی اصولی در راستای اقتصاد مقاومتی مدنظر رهبری در جامعه تدوین کنیم، اظهار داشت: باید برای مقابله با تحریم ها از وابستگی صرف به نفت خارج شویم.

وی با بیان اینکه توانمندکردن بخش خصوصی و مردمی کردن اقتصاد کشور می تواند کشور را به تولیدات داخلی امیدوار کند، اظهار داشت: برای تدوین سند راهبردی پدافند غیرعامل همه دستگاهها و نهادهای اجرایی باید پای کار باشند.

جانشین شورای پدافند غیرعامل مازندران گفت: سند راهبردی پدافند غیرعامل استان بزودی بصورت عملیاتی در می آید و باید این سند بعنوان نقشه راه تلقی شود.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر