کد خبر: 16695 A

مدیرعامل شركت شهركهای صنعتی مازندران:

جلوگیری از قاچاق كالا، تأمین سرمایه در گردش، حمایت از بیمه های كارگری، موجب حمایت از تولیدكنندگان و صاحبان صنایع خواهد شد.

ساری - ایلنا: مدیرعامل شركت شهركهای صنعتی مازندران، ارتقاء فرهنگ عمومی و استفاده از كالای ایرانی را در رشد تولیدات واحدهای صنعتی، مؤثر دانست.

به گزارش ایلنا از ساری، عباسعلی وفایی نژاد گفت: فرهنگ استفاده از كالای تولید شده در كشور باید نهادینه شود و امروز تولید كنندگان و صاحبان صنایع، با توانمندی جوانان ایرانی و استفاده از فناوریهای نوین، بهترین كالا را تولید می‌كنند.

مدیرعامل شركت شهركهای صنعتی مازندران با اهمیت خواندن نقش مشاركت مردمی و توسعه و تقویت محصولات داخلی بیان داشت: بهینه كردن الگوی مصرف مردم با افزایش كیفیت كالا بروز خواهد كرد و امروز صاحبان صنایع و تولید كنندگان در خط مقدم مبارزه با تحریم و جهاد اقتصادی قرار دارند و با ارائه كالای باكیفیت و قیمت مناسب، میتوانند در شرایط حساس جامعه، نقش آفرینی كنند.

وفایی نژاد افزود: اكنون در حالیكه كشور با شدیدترین تحریمها از سوی آمریكا و ایادی مزدورش مواجه شده، تنها راه مقابله با این تحریمها، استفاده از تولید ملی، حمایت همه جانبه از كار و سرمایه ایرانی است و ایجاد فرهنگ عمومی مصرف كالاهای داخلی و ارتقاء آن، در رونق بخشیدن به تولیدات واحدهای صنعتی، بسیار مؤثر خواهد بود.

وفایی نژاد اظهار داشت: جلوگیری از قاچاق كالا، تأمین سرمایه در گردش، حمایت از بیمه های كارگری، موجب حمایت از تولیدكنندگان و صاحبان صنایع خواهد شد.

وی تصریح كرد: در سال تولیـد ملی، حمایت از كار و سرمایه ایرانی، تولید كنندگان باید از فرصت های بوجود آمده نهایت استفـاده را ببرند و در جهت بهبود كیفیت محصولات، رعایت استاندارد و كاهش قیمت تمام شده كالاهای تولیدی، تلاش نمایند تا مصرف كنندگان، به استفاده از كالاهای ایرانی تشویق شوند.

وفایی نژاد ادامه داد: حمایت از محصولات داخلی، موجبات ارتقاء سطح كمی و كیفی تولیدات را فراهم خواهد ساخت.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر