کد خبر: 16629 A

نماینده مردم تنکابن در مجلس:

باید بصراحت اعلام کنم که شخصی که بر مقام وزارت صنعت،معدن و تجارت تکیه زده است،عملکرد مثبتی نداشته و نتیجه این عملکرد ضعیف،وضعیت فعلی صنایع در کشور است که ما شاهد هستیم.

ایلنا - تنكابن: نماینده معین شهرستانهای تنکابن،رامسر و عباس آباد در مجلس افزود: بنده با صراحت اعلام می کنم که وزیر صنعت، معدن و تجارت باید استیضاح شود و مراتب کتبا به هیئت رئیسه محترم مجلس اطلاع داده شده است و ما پیگیر و آماده برگزاری جلسه استیضاح هستیم.

به گزارش خبرنگار ایلنا از تنكابن، قاسم احمدی لاشکی نماینده مردم نوشهر و چالوس و نماینده معین مردم تنکابن، رامسر و عباس آباد درخانه ملت در پنجمین جلسه شورای اداری عباس آباد با بیان این مطلب که فضای کنونی کشور خاص است و به مدیریت خاص نیز نیاز دارد، افزود: امروز تمامی جهان استکبار در پی ایجاد ناامنی در کشورند و هرچه به زمان انتخابات نزدیکتر میشویم تلاش آنها بیشتر هم می‌شود.

وی با تاکید براصول و راهکارهایی تدوین شده از سوی مقام معظم رهبری گفت: با توجه به وجود گرانی، کاستی‌ها و بیکاری، مردم ما بارها ثابت کرده‌اند که دارای خصوصیت اعتقادی اصیل بوده و هشیارانه عمل می کنند.

احمدی با تاکید بر اینکه امروز بزرگترین دغدغه کشور اتحاد و همدلی است، گفت: نباید بروز همه مشکلات را متوجه تحریم کرد بلکه این ما هستیم که باید درست و با تدبیر رفتار کنیم و برای تحقق این امرباید واقع بین بوده و به برنامه ریزی واقع گرایانه روی بیاوریم.

وی تصریح کرد: امروز گرانی نیاز به نظارت دارد و ما مسولان باید بخواهیم و اگر متحد و یک دست باشیم بخش اعظمی از مشکلات حل خواهند گشت.

احمدی در بخش دیگری از سخنان خود در مورد عملکرد دستگاهای دولتی خاطر نشان کرد که در راستای فرمایش مقام معظم رهبری مبنی بر تحقق تولید ملی و حمایت از کار و سرمایه ایرانی،مسئولان امروز باید اعلام کنند که برای تحقق این امر رهبری چه کرده اند؟

وی افزود: وقتی شخصی مسئولیتی را می پذیرد باید تمام تلاش خود را برای بهبود راندمان کاری و بازده مطلوب بکار بندد و باید بصراحت اعلام کنم که شخصی که بر مقام وزارت صنعت،معدن و تجارت تکیه زده است،عملکرد مثبتی نداشته و نتیجه این عملکرد ضعیف،وضعیت فعلی صنایع در کشور است که ما شاهد هستیم.

نماینده معین شهرستانهای تنکابن، رامسر و عباس آباد در خانه ملت افزود: بنده با صراحت اعلام می کنم که وزیر صنعت،معدن و تجارت باید استیضاح شود و مراتب کتبا به هیئت رئیسه محترم مجلس اطلاع داده شده است. پی گیر و آماده برگزاری جلسه استیضاح هستیم.

قاسم احمدی همچنین به اعضای محترم شواهای اسلامی شهر و روستا تاکید كرد که چه دیگران بخواهند و چه نخواهند مطمن باشید که غرب استان شایستگی تشکیل استان جدید در کشور را دارد و باید همگی دست به دست هم داده تا هر چه زودتر این خواسته دیرینه مردم عملی شود.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر