کد خبر: 16623 A

مدیركل راه و شهرسازی مازندران عنوان كرد:

با توجه به برنامه ریزی انجام یافته، این اداره كل آمادگی كامل جهت عملیات راهداری زمستانی در سطح محورهای كوهستانی و برفگیر استان را دارد.

ایلنا - ساری: قائم مقام وزیر و مدیركل راه و شهرسازی استان مازندران در جلسه شورای اداری این اداره كل كه با حضور تمامی مدیریتها، روسای ادارات تابعه و ستادی برگزار شد، خدمت صادقانه و خالصانه را سر لوحه اقدامات و فعالیتهای این اداره كل برشمرد.

به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی اداره كل راه و شهرسازی استان مازندران  سید علی اسد در این نشست ضمن اشاره به این مطلب افزود: هر یك از كاركنان راه و شهرسازی استان باید با نگاه مدیریتی كارهای اجرایی را پیش برده و با داشته ها و نداشته های موجود بسازند.

وی در ادامه برضرورت نظم در كارها اشاره و تصریح كرد: باید در هر مكانی كه در حال خدمت گذاری به دولت و مردم هستید با تمام توان تلاش و با ارائه برنامه های از پیش تعیین شده و منظم از هیچ كوششی برای آبادانی این استان و كشور عزیزمان دریغ نكنیم.

مدیر كل راه و شهرسازی مازندران در ادامه شناسایی نقاط قوت و ضعف مجموعه كاری در هر شهرستان را از نكات ضروری برشمرد و افزود: همه روسای ادارات باید در مجموعه كاری خود با شناسایی نقاط ضعف و قوت و ارزیابی عملكرد، تمامی تلاش خود را در جهت برطرف نمودن كاستی ها و تقویت نقاط قوت به كار گیرند.

 اسد در ادامه در خصوص پروژه های مسكن مهر اشاره و اظهار داشت: رعایت مشخصات فنی و ایمنی، كنترل كیفی و نظارت دقیق و اصولی در احداث ساختمان های مسكن مهر از ضروریات اجرایی پروژه های به شمار می رود.وی در ادامه تصریح كرد: شهرسازی نوین و بهبود كیفیت و استاندارد بودن سیستم شهری و ساختمانها و همچنین توسعه و ایمن سازی محورها و راههای مواصلاتی به عنوان عناصر حیاتی در جهت رسیدن به رشد كمی و كیفی جوامع محسوب می‌شود.

مدیركل راه و شهرسازی استان در این نشست به پروژه های مهر ماندگار این اداره كل اشاره و خاطر نشان كرد: با توجه به اینكه سیاست اجرایی دولت كریمه اتمام پروژه های مهرماندگار و مسكن مهر در زمان مقرر بوده، امید است تا با برنامه ریزی صورت گرفته تمامی پروژه های اجرایی این اداره كل از جمله احداث بیمارستانهای چالوس و آمل، كمربندی شهرستان ساری و... را هر چه زودتر به بهره برداری نهایی برسد.

 اسد در این جلسه به فعالیتهای راهداری زمستانی در سطح محورهای كوهستانی استان اشاره و خاطر نشان كرد: با توجه به برنامه ریزی انجام یافته، این اداره كل آمادگی كامل جهت عملیات راهداری زمستانی در سطح محورهای كوهستانی و برفگیر استان را دارد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر