کد خبر: 16609 A

مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) آمل از جمع‌آوری 57 میلیون ریال نذورات و هدایای عید قربان به همراه پنج راس گوسفند در این شهرستان خبر داد.

ایلنا - آمل: مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) آمل از جمع‌آوری 57 میلیون ریال نذورات و هدایای عید قربان به همراه پنج راس گوسفند در این شهرستان خبر داد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از آمل، رمضان علیپور با اشاره به اینکه کمیته امداد امام خمینی(ره) این شهرستان هر سال به مناسبت فرا رسیدن ماه ذی‌الحجه و عید قربان اقدام به جمع‌آوری نذورات مردمی می‌کند، ابراز داشت: به این منظور در عید قربان امسال 7 پایگاه جهت جمع‌آوری هدایا، نذورات، دام زنده و قربانی برپا شد.

وی افزود: در عید قربان امسال مبلغ 56 میلیون و 683 هزار ریال نذورات و هدایای مردمی برای کمک به نیازمندان و محرومان این شهرستان جمع‌آوری شد.

علیپور با اعلام اینکه تعداد 5 راس گوسفند نیز برای کمک به مستمندان در نظر گرفته شد، تصریح کرد: این کمک‌های مردمی در بین نیازمندان تقسیم و توزیع شده است.

مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) آمل خاطرنشان کرد: همکاران و عوامل کمیته امداد آمل نیز بیش از 2 میلیون ریال هدایای نقدی خود را در این عید به نیازمندان و افراد بی‌سرپرست اختصاص دادند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر