کد خبر: 101261 A

معاون توسعه منابع و پشتیبانی آموزش و پرورش مازندران:

کلیه کتب درسی دوره ابتدایی، پایه چهارم متوسطه (پیش دانشگاهی)، فنی و حرفه‌ای و کاردانش در مدارس و کتب دوره اول و دوم متوسطه در کتاب فروشی‌ها و لوازم التحریری‌ها توزیع می‌شود.

ایلنا: کلیه کتب درسی دوره ابتدایی، پایه چهارم متوسطه (پیش دانشگاهی)، فنی و حرفه‌ای و کاردانش در مدارس و کتب دوره اول و دوم متوسطه در کتاب فروشی‌ها و لوازم التحریری‌ها توزیع می‌شود.

به گزارش ایلنا از ساری، نعمت الله فلاح از توزیع کتاب‌های درسی در شهرستان‌های استان خبر داد.

معاون توسعه منابع و پشتیبانی آموزش و پرورش مازندران با بیان اینکه تاکنون تمامی کتب درسی پایه‌های اول، دوم، چهارم و پنجم و ششم ابتدایی توزیع شده است، اظهار داشت: از هشت عنوان کتاب پایه سوم ابتدایی نیز یک عنوان آن توزیع و ۷ عنوان دیگر به علت تغییر کلی کتاب پس از دریافت توزیع می‌شود.

وی با اعلام اینکه یک میلیون و ۴۸۱ هزار و ۱۸۶ جلد کتب دوره ابتدایی در مرحله اول توزیع شده است، تصریح کرد: تمامی کتاب‌های پایه چهارم متوسطه (پیش دانشگاهی) به تعداد ۱۶۳ هزار و ۶۳۵ جلد توزیع شده است.

فلاح به توزیع کتب درسی دوره اول و دوم متوسطه در کتاب فروشی‌ها و لوازم التحریری‌ها اشاره کرد و گفت: از ۱۲ عنوان کتب عمومی فنی حرفه‌ای و کاردانش ۱۱ عنوان آن با ۱۷۵ هزار و ۴۵ جلد توزیع شد.

معاون توسعه منابع و پشتیبانی آموزش و پرورش مازندران خاطر نشان کرد: کتب درسی تخصصی فنی حرفه‌ای از ۴۰۳ عنوان درخواستی ۲۴۶ کتاب درسی آن توزیع شد.

وی اضافه کرد: از ۳۶۲ عنوان کتاب تخصصی رشته کاردانش، ۱۹۳ عنوان آن توزیع شد.

فلاح با اشاره به اینکه تاکنون یک میلیون و ۷۵۳ هزار و ۱۳۴ کتب در سطح ادارات تابعه یوزیع شده است افزود: کلیه کتب درسی ابتدایی، پیش دانشگاهی و فنی و حرفه‌ای و کاردانش در مدارس و کتب دوره اول و دوم متوسطه به جز موارد ذکر شده از ۱۵ شهریور در کتاب فروشی‌ها و لوازم التحریری‌ها شهرستان‌ها ومناطق توزیع می‌شود.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر