کد خبر: 100958 A

با اعتباری بالغ بر 13میلیارد ریال انجام شد؛

در گرامی داشت هفته دولت در سال جاری هفت پروژه راهسازی در محورهای اصلی و روستایی شهرستان قائمشهر با اعتباری بالغ بر 13 میلیارد ریال مورد بهره برداری قرار گرفت.

ایلنا: در گرامی داشت هفته دولت در سال جاری هفت پروژه راهسازی درمحورهای اصلی و روستایی شهرستان قائمشهر با اعتباری بالغ بر ۱۳میلیارد ریال مورد بهره برداری قرار گرفت.

به گزارش ایلنا از قائمشهر، محمد مهدی خناری رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان قائمشهر ضمن اعلام این خبر گفت: راه‌های روستایی شهرستان قائمشهر با توجه به تراکم و تعدد روستاهای آن و فاصله نزدیک به این شهرستان دارای اهمیت و ویژگی خاصی بوده از این رو در هفته دولت در سال جاری هفت پروژه در محورهای اصلی و روستایی این شهرستان با اعتباری بالغ بر ۱۳میلیارد ریال به بهره برداری رسید.

خناری در ادامه محورهای روستایی «می‌کلا _ داردکاشت و می‌کلا _ هلی دشت»، «قادیکلای بزرگ»، «باغدشت _ طلوت» و «تنبلا» را از جمله محورهایی برشمرد که عملیات بهسازی و آسفالت در آن‌ها صورت گرفته است. وی احداث زیرگذر «کفشگر کلا» و «ساختمان کتابخانه عمومی قائمشهر» را از دیگر پروژه افتتاحی این اداره در هفته دولت برشمرد.

رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان قائمشهر عنوان کرد: با افتتاح و بهره برداری از پروژه‌های روستایی مذکور بیش از ۱۳۰۰خانوار منطقه از نعمت یک راه ایمن و مناسب بهره‌مند شدند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر