کد خبر: 100930 A

در گرامیداشت هفته دولت صورت پذیرفت:

همزمان با گرامیداشت هفته دولت 13 پروژه در راه های روستایی در شهرستان رامسر اعتباری بالغ بر 28میلیارد ریال مورد بهره برداری قرار گرفت.

ایلنا: همزمان با گرامیداشت هفته دولت ۱۳ پروژه در راه‌های روستایی در شهرستان رامسر اعتباری بالغ بر ۲۸میلیارد ریال مورد بهره برداری قرار گرفت.

به گزارش ایلنا از رامسر، هادی رمضانی رئیس اداره راه و شهرستان شهرستان رامسر ضمن اعلام این خبر گفت: شهرستان رامسر به دلیل موقعیت و شرایط جاذبه‌های گردشگری و منابع طبیعی یکی از شهرستان‌های پرترافیک و پرتردد استان محسوب شده، از این رو این اداره به دلیل شرایط فوق و وجود مسافران و میهمانان بسیار در این منطقه اقدامات بسیار گسترده‌ای را در جهت حفظ و نگهداری محورهای تحت پوشش خود انجام داده است.

وی در ادامه در خصوص پروژه‌های قابل افتتاح این اداره در هفته دولت افزود: ۱۳ پروژه در محورهای روستایی با اعتباری بالغ بر ۲۸ میلیارد ریال در هفته پر خیر و برکت دولت به بره برداری رسیده که از جمله آن‌ها می‌توان به بهسازی و آسفالت راههای روستایی گانکسر، وانکوه، توساکتی، پتک و تمل _ سپارده اشاره نمود.

رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان رامسر با اشاره به تلاش‌های گسترده در بخش راهداری تصریح کرد: این اداره با بهره گیری از امکانات و تجهیزات لازم توانسته در راستای ایمن سازی و برقراری ترددی ایمن و مطلوب در سطح محورهای منطقه اقدامات ارزنده‌ای را در قالب نصب چراغ‌های چشمک زن، نصب بازتاب ایمنی، گاردریل، پاکسازی و شانه سازی حریم راه‌ها انجام دهد.

گفتنی است از ۷۷۰۷ کیلومتر راه روستایی موجود در مازندران مقدار ۲۵۷کیلومتر در رامسر قرار دارد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر