کد خبر: 100363 A

همزمان با هفته دولت؛

همزمان با هفته دولت ایستگاه برق 20/63 کیلوولت كمپكت نوشهر با اعتباری بیش از 20 میلیارد و 200 میلیون ریال مورد بهره‌برداری قرار گرفته است.

ایلنا: همزمان با هفته دولت ایستگاه برق ۲۰/۶۳ کیلوولت کمپکت نوشهر با حضور معاون برنامه‌ریزی استانداری مازندران، فرماندار ومسولین ومقامات محلی شهرستان نوشهر به بهره برداری رسید.

به گزارش ایلنا از نوشهر، حسین افضلی مدیرعامل شرکت برق منطقه‌ای استان‌های مازندران و گلستان در مراسم افتتاحیه این طرح با تبریک هفته دولت گفت: این ایستگاه با بیش از ۲۰ میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریال اعتبار در زمینی به مساحت ۲هزار و ۹۶۰ متر مربع مورد بهره‌برداری قرار گرفته است.

. مهندس افضلی اضافه کرد: این پست دارای یک دستگاه ترانسفور ماتور به قدرت ۲۰ مگا ولت آمپر، با یک فیدر ورودی خط ۶۳ کیلوولت و یک فیدر ورودی و ۴فیدرخروجی ۲۰ کیلوولت است.

مدیرعامل شرکت برق منطقه‌ای استان‌های مازندران و گلستان اظهار داشت: این طرح از سوی معاونت بهره‌برداری این شرکت و با به‌کارگیری پیمانکاران بخش خصوصی به بهره‌برداری رسید.

وی با اشاره به اینکه ایجاد این ایستگاه به دلیل گردشگرپذیری و ورود انبوه مسافران از نیازهای ضروری منطقه است، تصریح کرد: توزیع انرژی الکتریکی مطمئن و پایدار، افزایش ضریب اطمینان و پایداری شبکه، تامین بخشی از انرژی برق مصارف خانگی، صنعتی، تجاری، کشاورزی منطقه، بهبود ولتاژ برق مصرف کنندگان تحت پوشش ایستگاه، کاهش تلفات الکتریکی شبکه فوق توزیع و توزیع، تعدیل بارگذاری ایستگاه‌های ۲۰/۶۳ کیلوولت مجاور را از جمله مزایای این طرح برق‌رسانی است.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر