کد خبر: 100218 A

همزمان با هفته دولت؛

بخشدار لاریجان مازندران از بهره‌برداری و کلنگ‌زنی 3 پروژه عمرانی همزمان با هفته دولت در این بخش خبرداد.

ایلنا: بخشدار لاریجان مازندران از بهره‌برداری و کلنگ‌زنی ۳ پروژه عمرانی همزمان با هفته دولت در این بخش خبرداد.

به گزارش ایلنا از آمل، ولی محمد فضلی در چهارمین روز از هفته دولت در مراسم افتتاح پروژه‌های بخش لاریجان با اعلام اینکه کتابخانه روستای امیری وانا نیز کلنگ‌زنی شد، تصریح کرد: زمین این پروژه به مساحت ۳۰۰ متر مربع از سوی یکی از اهالی روستا جهت ساخت کتابخانه اهدا شد.

وی با بیان اینکه این کتابخانه در توسعه این منطقه نقش مهمی خواهد داشت، افزود: حدود هشت هزار نفر از اهالی منطقه وانا از این کتابخانه بهره‌مند می‌شوند.

فاضلی دومین پروژه این بخش را بهره‌برداری آب لوله‌کوشی روستای نوندل خبرداد و گفت: آغاز عملیات اجرایی این پروژه با اعتباری بالغ بر ۴ میلیارد و ۲۳۰ میلیون ریال در سال ۸۹ آغاز شده بود که پس از ۱۶ کیلومتر لوله‌کشی و چهار شیرفشارشکن افتتاح شد.

بخشدار لاریجان آمل ابراز داشت: از این پروژه ۲۸۹ خانوار دائمی و ۶۹۳ خانوار خوش‌نشین بهره‌مند شدند.

وی با بیان اینکه بهره‌برداری دو مزار شهید در روستاهای ترای امیری و روستای دینان از دیگر پروژه‌های این بخش است، اظهار داشت: مزار سردار شهید آویش از روستای ترا به همراه چهار شهید دیگر با اعتباری بالغ بر ۳۵ میلیون تومان ساماندهی شده است.

به گفته فاضلی: با حضور مسئولان شهرستانی در روستای دینان ساماندهی مزار دو شهید کاظمی دینان فرزندان شهید نماینده فقید آمل شده در دینان نیز صورت گرفت.

به گزارش ایلنا: بخشداری لاریجان مازندران در این روز از صبح میزبان شورای مشاورین و مسئولین هماهنگی و امور ایثارگران فرمانداری‌های مازندران بوده است.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر