کد خبر: 100214 A

با حضور معاون وزیر راه‌ و شهرسازی؛

رئیس اداره راه و شهرسازی لاریجان مازندران از بهره برداری پل قوسی آب اسک لاریجان مازندران با حضور معاون وزیر راه‌ و شهرسازی خبرداد.

ایلنا: رئیس اداره راه و شهرسازی لاریجان مازندران گفت: به‌زودی با حضور معاون وزیر راه‌ و شهرسازی پل قوسی آب اسک لاریجان مازندران به بهره‌برداری می‌رسد.

به گزارش ایلنا از آمل، علی نوری‌پور در بازدید سرپرست فرماندار ویژه آمل از پروژه پل آب‌اسک در جمع خبرنگاران این شهرستان با بیان اینکه هم‌اکنون این پروژه به اتمام رسیده و تردد ماشین‌ها در آن صورت می‌گیرد، افزود: این پل پس از دو پل پلور، سیاه‌بیشه، زیارباغ، بایجان، روگذر امام‌زاده عبداله (ع) و روگذر امام حسین (ع) هشتمین پل محور هراز است.

وی با اعلام اینکه پروژه پل آب‌اسک اعتباری بالغ بر ۱۰ میلیارد ریال هزینه شده است، اذعان داشت: هم‌اکنون در این محور ۱۰ دستگاه پل دیگر در دست اجرا است.

نوری‌پور در اشاره به مشخصات این پل تصریح کرد: پل قوسی بتنی مسطح آب‌اسک با دیوار وزنی به طول ۲۷ متر و طول دهنه پل ۲۲ متر احداث شده است.

رئیس اداره راه و شهرسازی لاریجان مازندران با اشاره به اینکه عملیات اجرایی این پل در سال ۹۰ با ۱۱ متر مربع عرض آغاز شد، اظهار داشت: پل قوسی آب‌اسک در راستای تعریض محور هراز با اعتبار ملی یک هزار و ۱۰۰ متر آن آسفالت شده است.

همزمان با گرامیداشت هفته دولت با حضور سرپرست فرمانداری ویژه آمل و مسئولان شهری آمل و بخش لاریجان ۳ پروژه‌ عمرانی لاریجان افتتاح شد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر