کد خبر: 83057 A

دبیر اقامه نماز لرستان:

با همکاری استاندار لرستان جلسات متعددی جهت هماهنگی تبلیغ و اطلاع رسانی برگزاری اجلاس سراسری نماز در استان لرستان شکل گرفته است.

ایلنا:با همکاری استاندار لرستان جلسات متعددی جهت هماهنگی تبلیغ و اطلاع رسانی برگزاری اجلاس سراسری نماز در استان لرستان شکل گرفته است.

به گزارش خبرنگار ایلنا از خرم آباد، حجت الاسلام "عابدین درویش پور"، دبیر اقامه نماز استان، گفت: تاکنون 100 مقاله از سراسر کشور برای شرکت در بیست و دومین اجلاس سراسری نماز در استان لرستان ارسال شده است.
وی با بیان اینکه این اجلاس سراسری طی شهریور ماه سال جاری در خرم آباد برگزار می‌شود، افزود: فراخوان مقالات این اجلاس با موضوع نماز و سبک زندگی و با رویکرد سلامت اقتصادی به سراسر کشور ارسال شده است.
حجت الاسلام درویش پور اظهار داشت: مقالات ارسال شده از سراسر کشور توسط داوران کمیته علمی _ پژوهشی بررسی و داوری می‌شوند.
وی تصریح کرد: در نهایت چکیده مقالات ارسال شده چاپ می‌شود و مقالاتی که قابل ارائه باشند در اجلاس ارائه می‌شوند.
حجت الاسلام درویش پور در ادامه از برگزاری جلسه شورای اداری استان با موضوع نماز طی آینده نزدیک خبرداد و گفت: تاکنون با همکاری استاندار لرستان جلسات متعددی جهت هماهنگی تبلیغ و اطلاع رسانی این اجلاس شکل گرفته است.
وی افزود: با همکاری کمیته اطلاع رسانی تاکنون پوستر و فراخوان این اجلاس چاپ و به سراسر کشور ارسال شده است.
دبیر ستاد اقامه نماز لرستان اظهار کرد: کمیته فرهنگی این اجلاس نیز دوره‌های آموزشی را برای مربیان پرورشی آموزش و پرورش، کارگاه‌های یک روزه برای ائمه جماعت استان و پادگان‌ها و نیروهای نظامی و انتظامی و همچنین اوقات فراغت کمیته امداد برگزار می‌کند.

 

مقالات متعددی به کمیته علمی پژوهشی اجلاس سراسری نماز ارسال شد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر