کد خبر: 8008 A

نماینده مردم خرم‌آباد و چگنی در مجلس:

نماینده مردم خرم‌آباد و چگنی در مجلس شورای اسلامی گفت: مطالبه مردم استان بازسازی کارخانجات تعطیل شده و اجرای مصوبات سفرهای استانی دولت است.

خرم آباد - ایلنا: نماینده مردم خرم‌آباد و چگنی در مجلس شورای اسلامی گفت: مطالبه مردم استان بازسازی کارخانجات تعطیل شده و اجرای مصوبات سفرهای استانی دولت است.

به گزارش خبرنگار ایلنا از خرم آباد، ابراهیم آقامحمدی در جمع خبرنگاران افزود: بازسازی کارخانجات تعطیل شده مطالبه مردم است که به هر قیمتی از این مهم دست برنمی‌داریم و کل نمایندگان در مجمع، مطالبات مردم استان را در رأس امور خود قرار داده‌اند.

وی با بیان اینکه برخی از وزرا، نمایندگان، مردم و... از وضیعت بانکها جهت پرداخت تسهیلات ناراضی هستند، اظهار کرد: متأسفانه برخی از مدیران استان اخلاق ندارند و خیال می‌کنند ارباب مردم هستند در حالیکه خدمتگزار آنها هستند.

نماینده مردم خرم‎آباد و چگنی در مجلس شورای اسلامی در خصوص هیئت نمایندگان استان تصریح کرد: اولویت‌های کاری نمایندگان استان این است که به دنبال مسائل اقتصادی و معیشیتی مردم باشیم و در جلسات مجمع به این نتیجه رسیدیم که مجمع را گرفتار مسائل پیش پا افتاده نکنیم.

وی در خصوص راه‌اندازی کشت و صنعت خرم‌آباد اضافه کرد: زمانی که دام‌های استان، 3 میلیون واحد دامی بود، این شرکت گوشت مورد نیاز تهران را تأمین می‌کرد و هم اکنون که این تعداد به بیش از 6 میلیون رسیده، این شرکت تعطیل شده است.

این نماینده مجلس ادامه داد: برای راه‎اندازی این کارخانه با یک سرمایه‌گذار بخش خصوصی رایزنیهایی شده که متأسفانه در برخی بانک‎ها، کارشکنی‌هایی صورت می‌گیرد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر