کد خبر: 7722 A

استاندار لرستان:

استاندار لرستان گفت: سرمایه نیروی انتظامی، اعتماد و وثوق مردم به این نیرو است.

ایلنا - خرم آباد-: استاندار لرستان گفت: سرمایه نیروی انتظامی، اعتماد و وثوق مردم به این نیرواست.

به گزارش خبرنگارایلنا از خرم آباد، حبیب اله دهمرده در صبحگاه مشترک نیروهای نظامی و انتظامی لرستان در سخنانی به مناسبت آغاز هفته نیروی انتظامی افزود: نگاه مثبت جامعه به نیروی انتظامی حاصل اعتمادی است که مردم به این نیرو دارند.

وی گفت: رشد و توسعه کشور حاصل نظم و امنیتی است که توسط نیروهای انتظامی و امنیتی تامین شده است.

استاندار لرستان از نیروی انتظامی به عنوان سرمایه نظام نام برد و گفت: نیروی انتظامی در برقراری نظم و امنیت و آسایش مردم عملکرد قابل توجهی داشته که قابل تقدیر است.

وی با تبریک هفته نیروی انتظامی به پرسنل و ماموران این نیرو گفت: عملکرد نیروی انتظامی در شرایط حساس کنونی تنها متعلق به استانی خاص و یا کشور ایران نیست زیرا اقدامات این نیرو بازتاب جهانی دارد.

دهمرده همچنین با اشاره به سخنرانی رییس جمهوری در مجمع عمومی سازمان ملل گفت: جمهوری اسلامی ایران امروز به پشتوانه و حمایت مقام معظم رهبری و مردم حرفی تازه برای جهان دارد.

وی افزود: سخنان رییس جمهوری در این مجمع جهانی، طرحی نو برای پیشرفت جهان و تغییر مدیریت جهانی است.

فرمانده انتظامی استان لرستان نیز در این مراسم در سخنانی، اقتدار نیروی انتظامی را در گرو رافت و مهربانی با مردم و سختگیری بر مجرم است.

سردار کاظم علیزاده افزود: نیروی انتظامی افتخار دارد که توصیه‌های مقام معظم رهبری در رابطه با حسن خلق، رفتار نیکو و پاسخ گو بودن به مردم را سرلوحه کار خود قرار داده است.

وی تاکید کرد: اقتدار نیروی انتظامی بستگی به رفتار این نیرو در جامعه دارد.

در مراسم صبحگاه مشترک نیروهای نظامی و انتظامی لرستان که جمعی از فرماندهان ارشد نظامی استان حضور داشتند با گرامیداشت یاد و خاطره ۴۴۸ شهید و ۵۲۷ جانباز و آزاده نیروی انتظامی استان لرستان، از خانواده معظم شهدا، جانباز و ایثارگر این نیرو و نیز پرسنل فعال و نمونه ناجا تجلیل شد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر