کد خبر: 53424 A

سرمربی گهر دورود:

ما به‎دنبال برد با هر وسیله‎ای نیستیم. هجمه‎های داوری که در چند هفته اخیر شروع شده به نظرم درست نیست. گهر بیشتر از سایر تیم‎ها از داوری لطمه خورده اما اعتراضی نکرده‎ایم.

 ما به‎دنبال برد با هر وسیله‎ای نیستیم. هجمه‎های داوری که در چند هفته اخیر شروع شده به نظرم درست نیست. گهر بیشتر از سایر تیم‎ها از داوری لطمه خورده اما اعتراضی نکرده‎ایم.

به گزارش خبرنگار ایلنا ازخرم آباد، محمد مایلی‎کهن در نشست خبری پیش از دیدار گهر- سپاهان، با بیان این‎که شرایط تیم ما خوب است، افزود: برای امیدوار بودن به بقا باید دست پر از زمین خارج شویم و فقط به برد فکر می‎کنیم.

وی اضافه کرد: سپاهان تیم خوبی است و با برد مقتدرانه‎ای که در لیگ قهرمانان آسیا کسب کرده روحیه‎ی خوبی دارد و فردا روز سختی در انتظار تیم ماست.

مایلی‎کهن در مورد محروم و مصدومان تیمش، اظهار کرد: خوشبختانه محروم نداریم اما پروین و سینک را به علت مصدومیت در اختیار نداریم و نبود ساشا هم برای ما دیگر عادی شده است.

سرمربی گهر دورود در خصوص کاهش تیم‎های لیگ برتری، گفت: قبل از این‎که هدایت گهر را بر عهده بگیرم هم گفتم مخالف کم شدن تیم‎ها هستم و هنوز هم معتقدم این کار باید کارشناسی شود. مشخص نیست با حذف 5 تیم از لیگ برتر بتوانیم لیگ خوبی داشته باشیم؛ چون این تصمیم، کارشناسی نشده است. در صورت رعایت کردن استانداردها لیگ با 18 تیم هم به خوبی و باکیفیت برگزار می‎شود ولی اگر استانداردها رعایت نشود حتی لیگ 14 تیمی هم بی‎کیفیت است.

وی در پاسخ به سوالی که همه تیم‎ها در مورد داوری حرف می‎زنند و آنها را تحت فشار قرار می‎دهند چرا شما این کار را انجام نمی‎دهید؟ گفت: ما به‎دنبال برد با هر وسیله‎ای نیستیم. هجمه‎های داوری که در چند هفته اخیر شروع شده به نظرم درست نیست. گهر بیشتر از سایر تیم‎ها از داوری لطمه خورده اما اعتراضی نکرده‎ایم.

مایلی‎کهن در ادامه با کنایه به برخی سرمربیان تیم‎های لیگ برتری، گفت: چون می‎دانند در کشور ما هر چه به داوری اعتراض کنند کسی کاری ندارد و جریمه‎ای درنظر گرفته نمی‎شود، دوستان به داوران فشار آورده و طومار می‎نویسند! در همین دیدارهای لیگ قهرمانان آسیا اتفاقاتی رخ داد که هیچ‎کدام از تیم‎های ایرانی به داوری اعتراض نکردند؛ چون می‎دانند اگر اعتراض کنند محروم می‎شوند.

سرمربی گهر در پایان تأکید کرد: بازیکنان تیم ما بیشتر از تلاش‎شان زحمت می‎کشند و از همه آنها بابت زحمات‎شان تشکر می‎کنم. مهمترین دست‎آورد ما این است که شهر دورود ‎عنوان پایتخت فرهنگی ایران را به خودش اختصاص داده و این برای ما و مردم عزیز این دیار خیلی ارزشمند است.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر