کد خبر: 50255 A

شهرداری خرم آباد به عنوان کمیته فضاسازی و تزئینات شهری استان لرستان مقام برتر را در بین کمیته های مختلف ستاد دهه فجر کسب کرد.

شهرداری خرم آباد به عنوان کمیته فضاسازی و تزئینات شهری استان لرستان مقام برتر را در بین کمیته های مختلف ستاد دهه فجر کسب کرد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از خرم آباد،، این شهرداری که با ارائه خدمات مطلوبی در ایام دهه فجر بویژه آذین بندی بی نظیر و تزئینات باشکوه معابر سطح شهر؛ حال و هوای ویژه ای را به جشن سی و چهارمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی بخشیده بود، از سوی نماینده محترم ولی فقیه در استان و همچنین شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی و ستاد دهه فجر استان به عنوان کمیته برتر معرفی شده است.
حضرت آیت ا... میرعمادی نماینده ولی فقیه در استان و کرم اللهی رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان لرستان با امضای لوحی، ضمن تقدیر از زحمات شهردار خرم آباد و فعالیت های ارزنده آن، این شهرداری را به عنوان کمیته برتر ستاد دهه فجر استان لرستان شناسایی و از تلاشهای مهندس نصیری درجهت تدارک حماسه ای بیاد ماندنی تقدیر و تشکر نموده اند.
در این حکم آمده است: «طبق ارزیابی های به عمل آمده توسط کمیته نظارت و ارزیابی ستاد دهه فجر "کمیته فضاسازی و تزئینات شهری و روستایی" با مسئولیت جنابعالی بعنوان کمیته برتر ستاد دهه فجر استان لرستان در سال 1391 شناخته شده، لذا بر خود وظیفه میدانیم به پاس همت بلند و زحمات بیدریغ تان در تدارک این حماسه ی بیاد ماندنی از صمیم قلب تقدیر و تشکر نماییم».
برپایه همین گزارش هرمز نصیری نیز این افتخار را ماحصل تلاش های شبانه روزی کارکنان ولایی و سخت کوش خانواده بزرگ شهرداری دانسته و افزوده است: مردم ایران یکی از شورانگیزترین، عمیق‌ترین و زیباترین تحولات اساسی جهان را در بهمن ماه سال 57 آفریدند و اینگونه اقدامات شهرداری کوچکترین کاری است که توانسته ایم برای زنده نگه داشتن این حماسه بی نظیر و اللهی انجام دهیم که جا دارد از تمامی همکارانی که به هر نحو در این مسیر گام برداشته اند تقدیر و تشکر نمایم.
نصیری با اشاره به راهپیمایی با شکوه 22بهمن امسال خاطرنشان ساخت: مردم خرم آباد در راهپیمایی یوم ا... 22بهمن بسیار پر شور تر از سالهای پیش حضور یافتند و این نشان از آن دارد که مردم ما بر عهدی که با امام و ولایت بسته اند پایبندند و رهبر معظم خود را تنها نمی گذارند و به هیچ وجه فشارها و تحریم ها نمیتواند آنان را از راهی که برگزیده اند باز گرداند

 

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر