کد خبر: 50253 A

نماینده دورود و ازنا:

کارخانه فارسیت دورود جز 10 کارخانه‎ای است که به دلیل مشکلات مشابه تعطیل شدند.

کارخانه فارسیت دورود جز 10 کارخانه‎ای است که به دلیل مشکلات مشابه تعطیل شدند اما با رعایت تکنولوژی و مسائل مالی تاکنون این کارخانه را از خطر ورشکستگی حفظ کردیم.وضعیت کارخانجات صعنتی دورود مطلوب نیست.

به گزارش خبرنگار ایلنا از خرم آباد، نماینده دورود و ازنا در مجلس شورای اسلامی گفت: به دنبال تخصیص 1.7 میلیارد تومان وام جهت تأمین سرمایه در گردش و مواد اولیه این کارخانه هستیم.

عباس قائدرحمت، افزود: وضعیت کارخانه فارسیت دورود نگران‎کننده است.

وی با بیان اینکه این کارخانه در تأمین مواد اولیه و سرمایه در گردش و بدهی به بانک دچار وضعیت بحرانی است، اضافه کرد: به دنبال این هستیم تا مبلغ 1.7 میلیارد تومان تسهیلات را برای این کارخانه تأمین کنیم و در این راستا از وزیر و رئیس جمهور نیز درخواست مساعدت برای حفظ حیات این کارخانه را داشتیم.

قائدرحمت ادامه داد: در حال حاضر بیش از 3 ماه است که کارگران این کارخانه حقوق خود را دریافت نکرده و فشار زیادی را متحمل شده‎اند.

وی بیان کرد: کارخانه فارسیت دورود جز 10 کارخانه‎ای بوده که این کارخانه‎ها به دلیل مشکلات مشابه تعطیل شدند اما با رعایت تکنولوژی و مسائل مالی تاکنون این کارخانه را از خطر ورشکستگی حفظ کردیم.

نماینده دورود و ازنا در مجلس شورای اسلامی یادآور شد: کارخانه فارسیت دورود، با تکنولوژی جدید به کار برده شده، آزبست را از این کارخانه حذف و مواد بدون آزبست تولید می‎کنند اما تنها مشکل آنها تأمین سرمایه در گردش بوده تا بتوانند حداقل مواد اولیه 6 ماه را تأمین کنند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر