کد خبر: 49778 A

زندانهای لرستان یک گام دیگر رو به جلو؛

تغییرات در زندانهای استان محسوس بوده و این نشان از یک کار هماهنگ و پرانگیزه دارد.

 رئیس کل دادگستری لرستان گفت: تغییرات در زندانهای استان محسوس بوده و این نشان از یک کار هماهنگ و پرانگیزه دارد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از خرم آباد، جعفر بدری در مراسم افتتاح بند جوانان زندان مرکزی خرم آباد گفت: تنها در سایه ایمان، تلاش و پشتکار است که کارهای بزرگ امکان بروز و ظهور می یابند.

وی اظهار داشت: زندانها با توجه به ماهیتی که دارند نیازمند برخورداری از افرادی با توان و تخصص و تعهد بالا هستند که پیشرفتهای امروز نشان از وجود چنین کارکنانی دارد.

بدری اضافه کرد: نگهداری از مجرمین کاری سخت و طاقت فرساست که اراده ای قوی را طلب می کند و زندانبانان برای نقش آفرینی مطلوب می بایست همیشه خود را در بهترین شرایط آمادگی حفظ کنند.

رئیس کل دادگستری لرستان افزود: کارهای خوبی در زمینه اصلاح و تربیت زندانیان زندانهای استان انجام شده که جای تقدیر دارد.

وی تصریح کرد: نتیجه تلاشهای کارکنان زندانها و برنامه های فرهنگی بازگشت آبرومندانه زندانیان به آغوش گرم خانواده می باشد.

مدیرکل زندانهای لرستان نیز در این دیدار ضمن تقدیر از حضور مسئولین قضایی استان در زندان مرکزی، این حمایتها را باعث تقویت روحیه و ایجاد نشاط و تنوع در انجام وظایف محوله دانست.

محمدعلی محمدی افزود: دستگاه قضایی همیشه یک پشتیبان مؤثر در اجرای برنامه های سازمان زندانها بوده که این یک الگوی مناسب در بحث تعاملات و همکاریهای سازمانی محسوب می شود.

وی بیان داشت: هرگاه نیاز به حمایت ویژه دستگاه قضایی بوده دادگستری لرستان پای کار بوده و همه گونه همراهی را داشته اند که جای تقدیر دارد.

محمدی اضافه کرد: مسئولین و کارکنان زندانهای لرستان تمام توان خود را بکار گرفته اند تا برنامه های اصلاحی و تربیتی سازمان را به درستی عملیاتی سازند.

وی خاطرنشان کرد: این برنامه های دین محور بی گمان مهمترین اتفاق برای اصلاح کسانی است که خواسته یا ناخواسته مرتکب خطای مستوجب مجازات شده اند.

مدیرکل زندانهای لرستان در پایان خواستار ارتقاء سطح همکاری و تعامل میان دو مجموعه در همه بخشها شد.

اقامه نماز در کنار زندانیان، گفتگو با آنان و بازدید از بخشهای مختلف زندان مرکزی از دیگر برنامه های رئیس کل، دادستان خرم آباد، معاونین و دیگر مسئولین دادگستری لرستان بود.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر