کد خبر: 49777 A

نماینده ولی فقیه در لرستان و امام جمعه خرم آباد:

امام جمعه خرم آباد همچنین با انتقاد از شیعه کشی های اخیر در عراق و پاکستان و محکوم کردن این کشتارها گفت: این یک اقدام سازمان یافته توسط آمریکا و رژیم صهیونیستی و هدف آن ایجاد تفرقه و درگیری میان مسلمانان است.

 امام جمعه خرم آباد همچنین با انتقاد از شیعه کشی های اخیر در عراق و پاکستان و محکوم کردن این کشتارها گفت: این یک اقدام سازمان یافته توسط آمریکا و رژیم صهیونیستی و هدف آن ایجاد تفرقه و درگیری میان مسلمانان است.

به گزارش خبرنگار ایلنا از خرم آباد، حجت الاسلام و المسلمین سید احمد میرعمادی در خطبه های نماز جمعه این هفته خرم آباد افزود: رهبر معظم انقلاب در سخنان اخیر خود با تبیین مسئله مذاکره با آمریکا به خوبی اشاره کردند که آمریکا از طرفی ملت ایران را تحریم و تهدید و از طرفی به مذاکره دعوت می کند که این امر بیانگر غیرمنطقی بودن دولتمردان آمریکایی است.

وی با بیان اینکه آمریکا قصد فریب و دلسرد کردن مردم ایران را دارد گفت: عمل دولترمدان آمریکا متناقض با رفتارشان است و ملت ایران مذاکره با آمریکا تحت فشار را نمی پذیرد.

وی تصریح کرد: مذاکره با امریکا در حالیکه این کشور تبلیغات دروغین علیه جمهوری اسلامی ایران انجام می دهد و رسانه ملی ایران را تحریم می کند، معنا ندارد.

خطیب جمعه خرم آباد افزود: هدف آمریکا از سیاست تحریم و طرح مذاکره این است که ملت ایران از آرمان های امام و انقلاب اسلامی عقب نشینی کند.

حجت الاسلام میرعمادی لزوم اتحاد میان مسوولان را از دیگر سخنان مهم رهبری برشمرد و گفت: مسوولان به خود بیایند و تمام تلاش خود را برای حل مشکلات معیشتی، اقتصاد مردم، تقویت تولید و حمایت از کار و سرمایه ایرانی و مبارزه با فساد اقتصادی بکار گیرند.

وی با اشاره به اینکه سخنان مقام معظمرهبری اتمام حجت با مسوولان بود اظهار داشت: رهبر انقلاب نصیحت کردن مسوولان را تمام کردند و مسوولان باید آرامش کشور را تا زمان برگزاری انتخابات حفظ کنند.

وی افزود: مسوولان باید تنش های سیاسی را تمام کنند و خوراک تبلیغاتی به دشمن ندهند و با کنار گذاشتن خودخواهی ها، تمام حجت دلسوزانه و حکیمانه رهبر فرزانه را نصب العین خود قرار دهند.

حجت الاسلام و المسلمین میرعمادی با بیان اینکه آمریکا و اسراییل به خوبی دریافته اندکه اتحاد جهان اسلام نقش تعیین کننده ای در مناسبات بین المللی دارد تصریح کرد: مسلمانان باید هوشیار و متحد باشند.

وی بیان داشت: جای تاسف است که برخی کشورهای مسلمان و اهل تسنن در این خصوص موضع گیری نکرده اند و این در حالی است که جهان اسلام اعم از شیعه و سنی باید با محکوم کردن این جنایات جلوی تفرقه افکنی های آمریکا و اسراییل را بگیرند.

وی همچنین با اشاره به هشتم اسفند روز امور تربیتی و تربیت اسلامی اضافه کرد: همه دستگاهها بایدبرای تربیت دینی نسل جوان همکاری داشته باشند.

حجت الاسلام میرعمادی تربیت دینی را مبتنی بر قرآن و عترت دانست و گفت: تربیت بر مبنای مسایل غربی فاقد ارزش است و باید با توجه به آموزه های دینی، نسل صالح و معنوی تربیت کنیم.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر